2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar merhaba şimdi kuzenimin çalıştığı hastanedeki kadın doğum doktoru ile konuştum bana dediki adetin ne zaman bitti dedim 27 sinde başladı 2 inde bitti dedim bugün 8. Gün ilişkiye gir 3 gün ara ver yine gir dedi daha sonra ovulasyon gününün öncesi boş dolu boş dolu 3 kere daha ilişkiye gir dedi olur ddedi değerlerimi attım dedimki OVULASYON testi yapıyorum bugün silik gösterdi sen dediğimi yap dedi ne düşünüyorsunuz?🤔kafam karıştı
Denemeye değer ☺️

Kız sende birazcık akıllansan mı 😂 iyi niyetin Nirvana’sına çıkmışsın yazık değil mi senin psikolojine
Ah ah ne geliyorsa başıma iyi niyetimden geliyo arkadaşım diyki başkası olsa yüzüne bakmaz diğer eltilerim kayınvalideme anne demez ben derim arkadaşımda biliyo bunu sen Anne Anne diye el pençe divan gez kürtaj olunca geçmiş olsun şöyle dursun birde o halde gelinine ev temizlet valla iyi sabırlısın der bana😂😂😂

Yarın sana eşlik ederim aynı ekran görüntümle üzülme 🤣 ya ben üzülmicem diyorum ama içim burkuluyo. Kuzenim hamileymiş onu öğrendim bugün annemden. İçim ezildi azcık.
Sana da çok yakında nasip olacak o zaman☺️ Hamiş hamişi çekermiş. Ben hamile olduğum ay akrabalardan 3 kişinin daha hamile olduğunu öğrendik 😂 hatta bir tane daha varmış gizli hamiş o doğurunca öğrendik hemde ikizmiş onunki 😍

Eşim ve benim buğün sevdiğimiz takip ettiğimiz dizi yalı çapkını var arkadaşlarıyla buluşmaya gitti kaçta başlıyor dizi diyor erken gelim diy birlikte izleriz diy 😂😂 fazla dizi izlemeyi sevmez oysaki sizler izliyormusunuz merak ettim😏😂
Ben izlerim ama daha sonra YouTube’dan 😂 reklamlara katlanamıyorum tvden izlemek zulüm

Eklentiler

• D5F570E0-9388-4733-A46C-46784A795786.png
    D5F570E0-9388-4733-A46C-46784A795786.png
    968,3 KB · Görüntüleme: 46
Ya ben düşündüm. Bunun etkisinin beraber birbirimizi görmeden tanımamız ve aslında hepimizin ortak yarası olmasına bağlıyorum. Burda kimimiz bebeğini kucağına alamadan kaybetti. Kimi çift çizgiyi gördü betayı gördü ama düşük yaptı. Kimi ne sancılar çekip bu ay da olmadı deyip ağladı. Tüm bunları okuyoruz şahit oluyoruz. Bu beni etkiliyo mesela.
Beni de öyle 🥰 aynı acıları yaşadığımız için çok iyi anlıyoruz birbirimizi. Ama akrabalar anlamıyor bizi. Bir de illaki fesatlık oluyo akraba ilişkilerinde

4. deneme canım 2 yıl istemedik. Bide olur falan dedik çevremizdeki herkesin ilk denemesinde oldu😅
Doktora balayı sistiti için gittiğimde bana neden korunuyorsunuz vs diye kızmıştı eşin sperm testi verdi mi ki korunuyorsunuz demişti🙈 hem yaş 29 du bak dedi ileride çocuk isteyeceksin olmayacak geleceksin bana 30 ve sonrası yaşlı gebelik bizim için demişti. Bitane de olsa yap demişti ama ben hazır değildim ne yapayım🙄
O nasıl doktormuş öyle ya 🤣 normalde korunmayı savunur doktorlar bu biraz garip geldi🤣🤣

olmazsa artık doktora falan gitmem çünki psikolojimi çok bozuyor kaç aydır... bi de sorup sorup duruyorlar.. sanki ben istemiyorum da oluyor.. hele bir akrabam var anneme 2 ay ona süre veriyorum demiş, sinir oldum duyunca...
Oha ay pardon da o kim oluyormuş gerizekalılar ya ay çok sinirim bozuldu bizim de böyle akrabalar var yok ben kısır mışım yok kocam beni boşamak istiyormuşta parayı bırakamıyormus yok başka karısı varmış filan filan bir sürü laflar ya beni de bıktırdılar hem kendi hem de koca tarafım valla insanın kendi kardeşleri bile yeri geliyor laf söylüyor

Misafir gelince kayınvalidem büyük ev ya birde yani komşum oluyor kendisi o zaman iniyorum görüyorsun o kadar büyük eltimde çocuk için tartıştı kızımı itekledi kızı ben yapma deyince suçlandım kızına laf diyemezmişim pardonda seninki evlatsa benimkide evlat ah canım ah aile özlemi bir yandan bu insanlar bir yandan eşimde anneciydi beni annemgile bıraktı geçen sene bayramda bebeğimi yeni kaybetmişim o üzüntüyle 1 hafta annemgilde kaldım sebep ne biliyonmu görümceme büyük eltim benle küs ya evime gelmesin demiş bende kızım kuzeniyle oynuyordu evlerinde kızımı almaya gittim eve gelince bir hakaret bir hakaret kendiside bir kadın Allah'a havale ettim kusura bakmayın ama o kadar doluyumki ağlayarak yaşıyirum ben ne yaptım bu insanlara diye çok düşündüm ya insan torunu ceviz istedi diye gelinine orusbu dermi bardağından su içmedi diye gelinine kızarmı oğluna söyleyip evden gönderirmi bu kadar şeye rağmen hep kızlarım için dayandım dayanıyorum destek görmeye ihtiyacım varmış merkezde değilim ilçedeyim ailem uzakta sizler iyiki tanımışım bir nebze de olsa buraya girince moral depoluyorum uzun oldu özür dilerim hepinizden😓🙏😓😓
Ya canım benim sen yalnız değilsin ezdirme kendini o şeytanlara. Sen okumuş kültürlü bir kadınsın. Deveye diken insana ….. yaraşırmış. Sen onların suratına bakma asıl o zaman kıymetli olursun. Hepsi de zaten sana yaşattıklarının hesabını verecek.

X