2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

olmazsa artık doktora falan gitmem çünki psikolojimi çok bozuyor kaç aydır... bi de sorup sorup duruyorlar.. sanki ben istemiyorum da oluyor.. hele bir akrabam var anneme 2 ay ona süre veriyorum demiş, sinir oldum duyunca...
Ay hasbam onun fikrinin zerre kadar önemi var mı acaba?

sevayd canım benim bat 10 u demiştim ama ilaç kullanımını kestiğim için bu ay sanırım eski adet tarihime çekti kendini 2 siydi ilaçtan önce yoksa şimdiden belli olmazdı dimi testlerde pozitif.
garip şeyler oldu bu ay o yüzden sat bat karıştı bende testlerim de pozitif e devm ediyor Pzt kan vericem duruma göre göbişli hanımı ekleyebilirsin listeye

Sen insanı orta yerinden çatlatırsın. Tepki vermediğin sürece bunların devam etmesi çok normal. Bak artık onlardan çok sana kızıyorum

İnşallah canım batın bir önemi yok bat dediğin ne ki yeterki pozitif devam etsin

Amiiin canım benim inşallah nasip olur hepimize
Beni de öyle aynı acıları yaşadığımız için çok iyi anlıyoruz birbirimizi. Ama akrabalar anlamıyor bizi. Bir de illaki fesatlık oluyo akraba ilişkilerinde
Yok akrabalar uzak olsun aman

panık ben gerı dondu usttekı yenı alttakı eskı

Eklentiler

• 87B23385-1611-4F68-A500-132CA48D0457.png
    584,1 KB · Görüntüleme: 62
Allahımmmm aaah ah taş yağacak bu insanlar yüzünden. Kalplerin karanlığına bak

ben maksimum kimseyle ilateşim kurmuyorum, aile akraba zaten azerbaycanda, bir annemle konuşuyorum, genelde duymamazlık yapıyorum, ama çok üzdüklerinin farkında bile diğiller

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…