2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Hayırlısı olsun canım inşallah döner ama olmazsa da bidahaki aya inşallah 🙏🙏
olmazsa artık doktora falan gitmem çünki psikolojimi çok bozuyor kaç aydır... bi de sorup sorup duruyorlar.. sanki ben istemiyorum da oluyor.. hele bir akrabam var anneme 2 ay ona süre veriyorum demiş, sinir oldum duyunca...

Hiç merak etme gayet rahat koyuyorlar çünkü öyle görmüşler öyle yetişmişler muhtemelen kaynanan da kendi kaynanasından çekmiştir hatta aynı şeyi kendi de gönül rahatlığıyla yapıyor çünkü ona göre doğrusu bu
Maalesef..
Öyle canım😓

olmazsa artık doktora falan gitmem çünki psikolojimi çok bozuyor kaç aydır... bi de sorup sorup duruyorlar.. sanki ben istemiyorum da oluyor.. hele bir akrabam var anneme 2 ay ona süre veriyorum demiş, sinir oldum duyunca...
Aha bitane de burdan çıktı manyak akrabalar o na neymiş tam boğaz sıkmalık bunlar valla😂😂 haklısın yani kriz geçirmede

Kızlar kimyasal gebelik yaşayan var mı acaba ben 2 kez yaşadım da bu 5 ay boyunca çok şey öğrendim gebelikle ilgili daha kötü şeyler öğrenmek istemiyorum😔 ilk gebeliğim hemen olup sağlıklı ilerlediği için bu tür şeyleri hiç bilmiyordum.

Canım zaten cahiller hepsine öyle ben üniversite mezunuyum felan kıskanmışlar beni yani altınlarımı saçlarımı eşim diy kimse beklemiyordu güzel kızlar evleniceğimi Allah bahtımız güzel eylesin kayınvalidem hastanede yattı hamile halimle hemşireler kızdı bana çık dedi ben baktım yine bakarım fakat bunlar nankör Allah'a havale ettim
Kız sende birazcık akıllansan mı 😂 iyi niyetin Nirvana’sına çıkmışsın yazık değil mi senin psikolojine

X