2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bende 31.de iğne oldum o günden beri 3 tane havuç iki portakal iki tane elma bir greyfurtun çeyreğini Bir tam narı sıkıp eşimle beraber içiyoruz canım doktoruma sordum içebilirsin dedi. Ağrın var mı peki
Hiç ağrım felan uok benim hatta hiç iğne olmuş gibi değilim 🤭yiyeyim bari sağol kuzum şifa olsun

Eklentiler

• EF56125A-1F36-4BA4-BBF9-94992BB9922C.jpeg
    EF56125A-1F36-4BA4-BBF9-94992BB9922C.jpeg
    70 KB · Görüntüleme: 69
ayy cok sıkıldım yahuu eve gıtseydık bı gun bıtseydı.yalnız bugun forumda şöyle bır gezındımde konularda gercekten hemen pat dıye hamıle kalıyor ınsanlar demekkı ya spermde ya yumurtada bi halt var yanı ona ınandım bı kez daha.yada yaşla alakalı gencken hıc dogurmayınca dogurganlık azalıyor demekkı yaşla.
Yorumlarına hastayım aynen bende okuyorum herseyleri hazır demekki yumurtalar koşarak mı sarılıyor bu spermlere anlamadım ki😂

ayy cok sıkıldım yahuu eve gıtseydık bı gun bıtseydı.yalnız bugun forumda şöyle bır gezındımde konularda gercekten hemen pat dıye hamıle kalıyor ınsanlar demekkı ya spermde ya yumurtada bi halt var yanı ona ınandım bı kez daha.yada yaşla alakalı gencken hıc dogurmayınca dogurganlık azalıyor demekkı yaşla.
Ben gebelik planlayanlar formunda geze geze umut yitirdim😂😂 ya niyeyse çok kolay olmayacak gibi geliyor salasım da var yani amaan diyip ama salamiyorum da. 20li yaşların başında kolay sanırım sonlara doğru azalmaya başlıyor 20-30 arası %20, 30-35 arası %15 falan gibi bişey okumuştum ama herseyin başı stres bence. Ovu testini bıraktım hemen yumurtladim stresi bıraksam hamile olcam belki😂😂

Evet ya sanırım önemli olan bikere doğurmak🥹. Bi doğursak devamı gelecek😅 ikinciyi de hemen yapıcam valla hiç beklemicem peş peşe büyüsünler.

Yorumlarına hastayım aynen bende okuyorum herseyleri hazır demekki yumurtalar koşarak mı sarılıyor bu spermlere anlamadım ki😂
😍 valla kuzum oyle.benım üç tane arkadasım vardı üçüde korunmayı bırakınca ılk aydan hamıle kaldı.hepsının onceden cocugu vardı🤣bızım yumoslarda var bı nane yani

ay ben gormuyorum hıc yaaa kesfette gezerken ya kaynana yada hamıleyım acaba dıyen post harıcı denk gelmıyorum merak ettım :KK70:
Sevgilisi parasını ödicem diyip sürekli bişey aldiriyormus, elleri kopuyomus marketten dönerken, sonra çok ağır diye eve gelip ağlamış 😂 böyle tuhaf şeyler okudum ben de bugün😂😂

ay ben gormuyorum hıc yaaa kesfette gezerken ya kaynana yada hamıleyım acaba dıyen post harıcı denk gelmıyorum merak ettım :KK70:
Ahahah🤣🤣ayy ben arama motoruna konu baslıklarına yazıp oyle bakıyom.yoksa ozellıkle fıltrelemezsen sacma sapan değişik insan ve konu dolu🤣onlarla temız beynımı yakamam hıc🤣

X