2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Eklentiler

• 9C2E84DD-8857-41AC-A8C3-88FB9D059FEE.png
    9C2E84DD-8857-41AC-A8C3-88FB9D059FEE.png
    140,5 KB · Görüntüleme: 40
bende cunku oglumda progesteron hormonum dusuktu doktor hemen baslatamıstı kandakı artısı gorunce , benımde aklıma o takıldı yıne dusuk falansa o hormonum ve başlamam gerekıyorsa dıye beklememe kararı aldım , haftaya buldugum ılk randevuya gıdecegım sanırım suan acıkta randevu yok
Ben 2 kan testi verdikten sonra gidicem. Birde sey sari akinti var bende normal mi ?

canm nıye soyluyosun kı ben hıc soylememde gostermem de ,o benım özelim :) tuvalette senı takıp etmıyorsa ve tuvalettekı çöpü karıstırmıyorsa anlamaz :KK70:
benımkı copu karıstırsa tutar kolumdan psıkologa goturur suan bak okadar net :KK70: ovulasyonları attım 7-8 test var rahat ve onların paketlerı , ustune 1015 tane yaptıgım gebelık testının paketlerı ve yarısınıda cope attım :KK70: D dra21

kuzum eskıden ınsanlar herguuunnnn yapıyormusss çok fenalarmışş ee gıdada doğal :KK70: enerjı patlaması varmıs eskılerde :KK70: bız çürük yumurta gıbıyız :KK70:
Vallahi 1 haftayı zor geçiriyoruz😂 etken yaşta evlendiklerinden kaynaklı heralde😂

benımkı copu karıstırsa tutar kolumdan psıkologa goturur suan bak okadar net :KK70: ovulasyonları attım 7-8 test var rahat ve onların paketlerı , ustune 1015 tane yaptıgım gebelık testının paketlerı ve yarısınıda cope attım :KK70: D dra21
hihuhihu :) napalım canım sonuca boyle ulasıyoruz alalalal :) bız test sevıyoz napalım cok heycanlı heycan bagılmısıyız bız :KK70:

X