2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar bende bugün ilk kez yumurta akına benzeyen akıntı geldi Ay sabah sabah nasıl mutlu oldum. Geliyor gelmekte olan sanırım. Ateş tablom da aşağıda 3 gündür ateşim aynı derece düşük seyrediyor. 2 gün önceki yaptığım ovulasyon testim ilk kez baya koyuydu ancak dün yine silikleşti. Bu sabahki de yine silik, görselini altta paylaşıyorum. Öğlen ve akşam tekrar yapacağım. Herhalde bu bir anda mı koyulaşacak acaba.

İğne yapmıştın dimi kaç gün oldu? Test yaptın mı hiç?

Benim iş yalan olacak canım malesef benimki hasta olmuş sabaha kadsr tir tir titreme, ateş hasta, serum yiyor şimdi hastanede. Bugün de çatlama günüydü @Papatyamaviss
kız bızım kocalar hep yumurtlama gunu hasta oluyo şaka gıbı.iyice dınlensın geceye kadar ilaçlarını fln ıcsın kuzucum gece olur bence :) çok gecmıs olsun ❤

Yaa çok iyi çok sevindim bu kararınıza bende bir kez daha denemenizi daha doğru buluyorum
Şimdilik karar bu bilmiyorum değişecekmi..ama bu defa kararı ben vermedim..dedim sen ne desen onu edek..o da öyle deyince dedim tamam..doktor çok iyi çok..1 saat bile odasında sana anlatır konuşur..belki dedi yapma ikinciyi..bilmiyorum ne söyler canım

Benim akıntıdan 2 gün sonra koyulaşıyor herkesin farklı sanırım teste devam edin

askım benımde hep gogsum agrırdı şurda 3 gun kaldı adetıme agrı hıc yok goguste.yanı olabılıyor demekkı boyle.bende sasırdım acıkcası herzaman agrırdı,şişerdi taa 7,8 gun onceden şimdi çook hafıf bır agrı var oda bastırınca oda yenı basladı yanı

Bende akıntı 3 4 gün devam ediyor sonra yumurtlama gerçekleşiyor takip et bakalım sende nasıl olacak

O zaman sorumluluk sende değil o rahatlıkta ol hep Zihnin berrak için rahat olsun

İğne yapmıştın dimi kaç gün oldu? Test yaptın mı hiç?
8.günüm canım yapmadım hiç yest yapasım da yok
Klomen ayındada not almışım göğüs hassasiyetim yok diye 19.günüme ,şuan 20.günümdeyim hiç bir belirti yok. 22.günü huylanıp gitmiştim doktora 3,5 cm kist demişti . Yine aynısı olcak galiba ya (

Evet canım benim de 8 10 gün kala şiler aprır hiç şaşmaz. Bir tek klomen kullandığım ay da olmadı ağrı onda da kist çıktı şimdi yine olacak galiba ya femara yapmaz diye umutlanmıştım oysaki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…