2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bu videoya denk geldim kadın nelerle mücadele edip hamile kalmış. Hiç vazgeçmemiş ☺️ MaşaAllah ya 🧿 umut olsun hepimize. Aşılaması tutmamış ama hemen ardından tüp bebekle ikiz olmuş Niqu Niqu

Baktım kuzum ben ona..kaç gündür tüp bebek yapan vidyolara bakıyorum.Dün eşim diyor bu ay deneyek gelen ay başka bir doktorda yine aşılama yapak..biraz bize uzak ve biraz pahalı orda..ama o kadar o doktoru seviyorumki..hatda diyoruz neden ilki onda yapmadık .

Benim iş yalan olacak canım malesef benimki hasta olmuş sabaha kadsr tir tir titreme, ateş hasta, serum yiyor şimdi hastanede. Bugün de çatlama günüydü Papatyamaviss Papatyamaviss
deme seruma kadar geldımı o ıs ya cok uzuldum cok gecmıs olsun benımkıde oyleydı 2-3 gune zor topladı , saglık olsun once en onemlısı o kankam yınede Allahtan ümit kesılmez

Benim iş yalan olacak canım malesef benimki hasta olmuş sabaha kadsr tir tir titreme, ateş hasta, serum yiyor şimdi hastanede. Bugün de çatlama günüydü Papatyamaviss Papatyamaviss
Klasik bir cümle ama olcagı varsa tek ilişkiyle oluyor zaten,bir gebenin günlüğünde nerdeyse tüm gebelik haberlerini okudum sadece yumurtlama günlerini değerlendirenlerip gbe kalamların sayısı yüksek. Hem Papatyamaviss Papatyamaviss de bu ay neler atlattı gördük ama bebeği geldi🧿😍

Klasik bir cümle ama olcagı varsa tek ilişkiyle oluyor zaten,bir gebenin günlüğünde nerdeyse tüm gebelik haberlerini okudum sadece yumurtlama günlerini değerlendirenlerip gbe kalamların sayısı yüksek. Hem Papatyamaviss Papatyamaviss de bu ay neler atlattı gördük ama bebeği geldi🧿😍
evet kesınlıkle orası oyle valla Rabbım yolunu actıysa oluyor cok sukur ki :dua:

temiz çıkmış şükür.bundan sonrası şans yüksek diyorlar inşAllah öyle olur😊 korunun dedi mi peki bu ay değerlendirmeye devam edicek misiniz
Herhangi bi yasak yok günlük hayatınıza devam dedi 😊korunmuycam bakalım inşallah tutar 🤲 prolaktinm yüksek çıktı şimdi geldim doktoruma gostericwm ilaç verirse bakım kullanicam

destinesiaa destinesiaa canım senin nasıl gidiyor hiç belirtin var mı adet ya da gebelik adına . Ben bu sabahtan itibaren gene hıylandım ya klomen kullandıüımda da hiç belirti yoktu adete dair bile sırf belirtisizlikten erkenden gitmiştim doktora kiste dönmüştü teki. Şuan gene aynı. Yani adete doğru göğüs ağrısından anlıyorum adet yaklaştığını ama şimdi hiç göğüs hassasiyetim yok :KK43:

Baktım kuzum ben ona..kaç gündür tüp bebek yapan vidyolara bakıyorum.Dün eşim diyor bu ay deneyek gelen ay başka bir doktorda yine aşılama yapak..biraz bize uzak ve biraz pahalı orda..ama o kadar o doktoru seviyorumki..hatda diyoruz neden ilki onda yapmadık .
Yaa çok iyi çok sevindim bu kararınıza 🥰 bende bir kez daha denemenizi daha doğru buluyorum 😍

Kızlar günaydın hayırlı cumalar son 2 ilişkide yanma yaşadım bir önceki ilişkide geçer diye düşünmüştüm dünde oldu sizce neden olmuştur ne yapmam lazım önceden böyle bir problemim yoktu😞
Benimde olmuştu kuzum doktora gittim mantar var dedi fitil kullandım

X