2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Evet canım benim de 8 10 gün kala şiler aprır hiç şaşmaz. Bir tek klomen kullandığım ay da olmadı ağrı onda da kist çıktı şimdi yine olacak galiba ya femara yapmaz diye umutlanmıştım oysaki
sen ıcını rahat tutu bebegım bı dr a gıt bugun olmazsa bı baksın ultrasonla.❤

Canım sıcak duş zararlı mı ben hep sıcak alırım dikkatimi çekti de
Prolaktin hemen düşüyor zaten inşallah en kısa zamanda gelir güzel haber💕 canım anestezisiz mi çekildin bende diğer ay çekilcem de merak ettim.

Sıcak duş yumurtlama zamanı sadece yapılmaması daha iyi olurmuş tutunma açısından.doktoruma sordum oda evet ılık alsan daha iyi olur dedi😊 tüm bildiğimi söyleyim de yüzde birde olsa herkesin ihtimali artsın diye dedim💕

8.günüm canım yapmadım hiç yest yapasım da yok
Klomen ayındada not almışım göğüs hassasiyetim yok diye 19.günüme ,şuan 20.günümdeyim hiç bir belirti yok. 22.günü huylanıp gitmiştim doktora 3,5 cm kist demişti . Yine aynısı olcak galiba ya :KK43:(
Kuzum ben klomenden sonra hiç muayine olmuyordum yani varmı kist yokmu..hatda aşılamadan sonrada gitmedim..belki bendede oluyor adetle atılıyor sonuçta..sen bunu çok düşünüyorsun

Klomen ayındada not almışım göğüs hassasiyetim yok diye 19.günüme ,şuan 20.günümdeyim hiç bir belirti yok. 22.günü huylanıp gitmiştim doktora 3,5 cm kist demişti . Yine aynısı olcak galiba ya :KK43:(
İyi düşün canım Allah korusun

Öyle düşünme ya bende de hiç belirti yoktu ama tutmuştu. Test yap 14.güne kadar olmazsa doktora gidersin

sen ıcını rahat tutu bebegım bı dr a gıt bugun olmazsa bı baksın ultrasonla.❤
Gitmiycem canım ne olcaksa olsun geçen ay da gittiğimde çünkü adeti bekle demişti hiç bişey yapmadı evet kist var dedi sadece 😂😂gebelikte net olmadıüından söktürücü falan da vermiyor çünkü . Adetin 3.günü gitçem nasılsa yine.gebelik olmamasına yanmam nasip derim ama kist otomatikman bir ay öteliyor bir ay boş geçiyor geçti geçmedi korkusuyla ve sıfır gebelik umudula geçmiyor bir türlü zaman . Sağlık olsun napalım

Kuzum ben klomenden sonra hiç muayine olmuyordum yani varmı kist yokmu..hatda aşılamadan sonrada gitmedim..belki bendede oluyor adetle atılıyor sonuçta..sen bunu çok düşünüyorsun
Canım benim adetle atılmadı işte hatta adetimi de bozdu bir ay sadece onun için ilaç kullandım o ay korundum bir sonraki ay geçti şükür ama o ay hiç geçmiyor vakit bide ben kist patlamasından ötürü sağ yumurtalığımı kaybettim zaten o yüzden korkuyorum elimde değil iki ameliyat geçirdim o yüzden kaldı sol yumurtalık

Gebelik şansı artsın diye herkese verilebiliyor

Yumurtalık tembelliği ya da azlığı(amh düşüklüğü) ya da büyümemesi durumunda veriyorlar
Teşekkür ederim amh 3 çıktı ama yumurta takibi hiç yaptırmadım önümüzdeki ay rahim filmi çektirmeyi düşünüyorum sonucuna göre yazarsa belki ben de kullanırım

destinesiaa destinesiaa canım senin nasıl gidiyor hiç belirtin var mı adet ya da gebelik adına . Ben bu sabahtan itibaren gene hıylandım ya klomen kullandıüımda da hiç belirti yoktu adete dair bile sırf belirtisizlikten erkenden gitmiştim doktora kiste dönmüştü teki. Şuan gene aynı. Yani adete doğru göğüs ağrısından anlıyorum adet yaklaştığını ama şimdi hiç göğüs hassasiyetim yok :KK43:
Benim sol tarafta batma hafif bel kasık sızlanması bide geceleri aşırı derecede bacak ağrısı var. Ama bunları regle yoruyorum çünkü regl zamanı da böyle oluyodu benim

X