2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Günaydın kızlar, bat yarın ama ilacı yeni bıraktığım için çok sonra da olabilir. Dün T Tubam123 canım deyince dayanamadım test aldım ve ne yazık ki negatif :KK43: hayalet, silik, çok hafif çizgi bile yok ama hayırlısı diyorum, daha yeni başladık
Eki Görüntüle 3201813 Eki Görüntüle 3201814
Kuzum tam bat ı bilmiyosan üzülme sakın 🥰 öncesinde bile öğrenemiyorlar negatif çıkıyor. Ayrıca kasetle yapma erken gebelik testi ile yap ❤️ bi kaç gün daha bekle sonra yine tekrarla kuzum

Kuzum tam bat ı bilmiyosan üzülme sakın 🥰 öncesinde bile öğrenemiyorlar negatif çıkıyor. Ayrıca kasetle yapma erken gebelik testi ile yap ❤️ bi kaç gün daha bekle sonra yine tekrarla kuzum
Bat’a kadar umut var diyorsun yani canım inşallah 🥰 eşim 1 ay olmayacak, olmadıysa ben direkt mart-nisan’a bırakacağım diye bu ay çok hevesliyim ama hayırlısı neyse o olsun diyorum artık 🐣

Kızlar iki gündür girmedim maşallah yürümüş grup 😂 bugün hsg filmim icin randevum vardı sizlerle tecrube mi paylaşmak isterim istanbul da yaşayanlar rahim filmi yaptiacaksaniz Kadıköy sonemedi şiddetle tavsiye ediyorum korka korka girdim gülerek çıktım sıfır acı nirmal muayne gibi düşünün tuplerim de açık çıktı çok şükür sadece şu an sağ kasığımda hafif ağrı var o kadar o da ilacın etkisi sanırım

yıllardır siteyi üye olmadan takip ediyorum ama bu başlık ve başlığa yazanlar sayesinde üyelik aldım ve ben de bu başlığa umudum olmasa da katılmaya karar verdim🙈 hap ile korunuyorduk ama bu ay bıraktık ve ilk denememiz. Bu siteden çok şey öğrendim ama yeni yeni uygulamaya başlayacağım. Destan yazmışım affola😅 Sat 7 Ocak, Bat 4 Şubat sevayd sevayd beni de ekler misin 🐣
Ekledim canım uğurlu gelsin 🌺
Canım benim bata 16 Şubat yazabilirsin 🙈❤️🤲🏻 sevayd sevayd
Tamam canım güncelliyorum 14 şubat ama uğur getirir belki diye 🌺
Sat: 13 Ocak, Bat: 10 Şubat 🫶
Ekledim canım uğurlu gelsin bu ay 🌺
Aşklar selamlar eskilerden kimler var bakamadım, son zamanlarda başıma gelenler konusunda pişmiş tavuğu solda sıfır bıraktığım için buralara pek gelemiyorum 😃 ama daha çok gezeriz topic topic diyerek şubata ismimi yazdırayım istedim sat 28 ocak bat 28 şubat sevayd sevayd :) aranızda hamiş olan var mı beybiler sizi çok özledim 😔 bebekheyecani bebekheyecani @Niqu melisaa93 melisaa93 @fnd_50 @melegim can Papatyamaviss Papatyamaviss @September Wind
Ekledim canım uğurlu gelsin 🌺
Benim daha adım tabloya eklenmeden ben kırmızıları gördüm😅😅 sevayd sevayd Canım yeni sat 2 şubat bat 27 şubat olarak ekler misin? Şubat umutlarım biraz sönükte olsa devam ediyor🥲
Ekliyorum canım uğurlu gelsin🌺

sevayd sevayd
Benim sat 1 Ocak bat 3 Şubat reglim düzensiz bat kesin değil o yüzden bekliyorum test için
Bu ay herkese uğurlu gelsin 💜💜💜💜
Ekledim canım uğurlu gelsin🌺

X