2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Sabah 10 ile akşam 8 arası yapılıyor diye biliyorum ilk idrarla yapılmayacak. Yapmadan 2 saat kadar öncede sıvı alımı duracak max yazan yerdeki çizgiyle pembe taraftaki çizginin aynı yada maxın daha koyu olması gerekiyor bu şekilde. Daha sonra silikleşecek o zamanda yumurta çatlamış demek oluyor. Pikten bir gün önce pik zamanı ve silikleştiği gün değerlendirme yapmak gerekiyor.
Ben kullanmaya adetin bittiği günün ertesi başlıyorum
Çok sağolun🌹🌹 6 Şubat regl tarihim ama hiç göğsüm ağrıtmıyor kaldı 4 günüm sabredebılırsem diret bat günümde yapayım :)

Ay benimde 2 gündür kasıklarımda adet olacakmışım gibi bir ağrı 🤷‍♀️ belkide yumurtlayacağım ondan

Ay benimde 2 gündür kasıklarımda adet olacakmışım gibi bir ağrı 🤷‍♀️ belkide yumurtlayacağım ondan
Ya benim de 2-3 gün pik kaldı bugün artık silik ama sol yumurtalık hala batiyor ve sanki regl gibi dizime doğru vuruyor ağrı 🥺 yumurtlama bitince bu ağrının bitmesi gerekmez miydi🙄

Merhaba kızlar. Üşenmedim ve şu mesajların hepsini okudum. Birbirinize çok güzel destek oluyorsunuz beni de aranıza alın ☺️ ben de bir kimyasal gebelik geçirdim üzerinden bir sene geçti tam. Peşine hamile kalamadım.tabi ki günden güne ben de ağlıyorum. Modum sürekli düşüyor. 31 Ocak battı. Ama olmadım. O gün test yaptım bi şey çıkmadı. Kendime süre verdim cumaya dek. Cuma tekrar test yapcam. Nolur bana da dua edin 🙏

İnşallaj gebelik testin pozitif çıkarda hiç ovülasyona gerek kalmaz canım ❤️
İnşallah hepimizin ❤️❤️ bu ay öyle enteresan durumlar yaşadım ki ister istemez umutlandım dün heyecana kapılıp test yaptım 5 gün vardı negatif çıktı 🤷🏻‍♀️ Rabbim hayretsin artık :) umarım siz de güzel haberler alırsınız , dolsun kucaklarımız ❤️

Çok şükür ağrılarım geçti demekki yumurtlama ağrısıymış yine erken adet olacam diye korkmuştum ama boşunaymış şu 15 şubat bi gelse yaa

X