2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Gel sarılarım bebeğim kalbimin kollarını açtım sana gel senin duygusallığını severim ben oy. Bence 2 güne ver bu sefer muallakta kalma ama sen bilirsin yine de kuzum
ah kankam canım kardesım benım yaa ıcımde o kadar tuhaf kı Rabbım guzelce katlandıgını gormeyı nasıp etsın inşallah

kuzum takıbımı devlette yaptıracağım , özele gitmeyeceğim bu gebeliğimde biraz bizi aşar bu süreç fıyatlar cok fazla artık. Devlettekı doktorumuda sevıyorum ama bunun da payı buyuk.Kontrole ne zaman gıderım onu hıc bılmıyorum.Ona gore yıne saglık ocagında kan vermeyı dusunuyorum ama ayrıntılı.Ben progestoron baktırmakta ıstıyorum.İLk gebeliğimde düşüktü ilaç kullanmıştım.Bugun onuda vereyım dedım tek tup kan alıyon zaten namussuz gebelık 125 tl ayrıyetten prog. ıstersem 135 tl de oymus

Keşke dün de değerlendirseydin dimi bence yine en kısa zamanda hatta bür haftaya kadar da değelendir canım hiç belli olmaz valla
Spermler 9-10saat yol alsa dün ulaşmıştır yumurtaya artık dedim ya döngü o kadar uzadı ki böyle görev gibi olması da çok canımı sıktı yumurta çatlamış görünüyor ama kasıklarımda hâlâ ağrı oluyor. Hayırlısı dedim artık ya bu arada sana yetiştim canım, bat 15 şubata kaydı

ya bir akşam girmedim neler kaçırmışım oku oku da bitmedi kabul etmiyorum herkes özelde ismini bana atsın

Kuzum mesajını okumuşum sonra uyumuşum.Biliyorum canım zaten iyiki bura var kimseye demediğimi burda anlatıyorum çünkü her kesde durum aynı..kimse anlamasa bile siz anlıcaksınız.

İn şa Allah Allah çok bekletmeden sevindirir bizi zaten çok bekledim..bazen sabrım çok tükeniyor öyle olunca çok korkuyorum..hevesim olmuyor çocuk için..yeter diyorum kendime.Hayırlısı

Bi 15 şubat daha varmış inş güzel haber alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…