2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ya inşallah öyledir çok kötü oldum bir günde sevinip bir günde dünyam başıma yıkıldı 🥹
Her şeyde bir hayır vardır canım öyle düşün. Ben hep eğer bizimle kalmayacaklarsa en başından gitmelerinin daha kolay olduğunu düşünüyorum çünkü yenisi için beklemen gerekmeden onu hissetmeden bitmesi hamileliğin ilerleyen zamanlarına göre daha kolay atlatılıyor

Miratech kuzum birde cok gec cikRiyor cizgiyi yani ilk kirmizi cizgi cikarken kararti bile olmuyor gec cikiyor bir anda bu cektgim ilk 5 dk
Rengı oturunca baz al benım yaptıgım mıratech mavının pembe renklı olan kasetı ıdı 11.gun bugun ama dımı bak sama atayım en bastakı 11.gun 12.gun/S 12.Akşam 13 ten sonra pembeleşti çizgı

Eklentiler

• B18C9034-B107-4A51-B17F-55BF7C36003D.jpeg
    B18C9034-B107-4A51-B17F-55BF7C36003D.jpeg
    73,6 KB · Görüntüleme: 68
Rengı oturunca baz al benım yaptıgım mıratech mavının pembe renklı olan kasetı ıdı 11.gun bugun ama dımı bak sama atayım en bastakı 11.gun 12.gun/S 12.Akşam 13 ten sonra pembeleşti çizgı
Kuzum ben yumurtlamadsn itibaren saydim bugun 12. Gun catmadan sayarsam 11

Kizlarr gunaydin simdi testi tekrarladim ama ayni koyulukta gelmedi gibi. Bu kaset test adetime daha 3 4 gun var. Normal mi bu kdr az koyulasma olmasi ?
Hassasiyeti farklıdır ondan böyle gelmiştir sana ☺️ Aynı testle takibe devam edince koyulaştığını görürsün İnşAllah

Sizigidiler sizi benim yoldan dönüp sızmamı mı beklediniz... Herşeyi didik didik okuyup takip eden ben herşeyleri kaçırmışım🥺🥺 benim adım babaanne anneanne adı değil ama çokta o kara yakın :KK70: düşünülmüş değil takvim yaprağından ismim 🙈abime de uyuyormuş. Hoca ev sahibimiz ezanı okumuş, amin 🙈🙈
Kilo vermek isteyen arkadaşlara aralıklı orucu tavsiye ederim, kk ya yıllar önce üye olmamda sirf kilo vermek içindi. Bir çok yolu deneyip, 1 kere dışında çokta başarı elde etmemiş biri olarak söylüyorum, Aralıklı oruç deneyimlediğim en güzel sistem.
@Safransari savascii savascii sevayd sevayd @fnd_50 Papatyamaviss Papatyamaviss @Mervenur277 @melegim can @mutluanne2779 imagination forever imagination forever melisaa93 melisaa93 bebekheyecani bebekheyecani @Birhayaleyolculuk @XbirKadin @canancan11
Yetişen gördü her şeyi 😂

X