2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Doktor kontrolundekukkanıyorsan baksıncanım mutlaka bazı bünyelerde kıst yapabılıyor

Allah allah cok ılgınc canım ya o kadar etkılıyormuymus?eşin kullanmısmıydı devletın verdıgı çoklu ilaçları? O kadar etkı edermıymıs doktor ne dedı?zaten covıd gecırmeyen mı kaldı o zaman herkesın dr a gtmesı lazım

Doktor kontrolundekukkanıyorsan baksıncanım mutlaka bazı bünyelerde kıst yapabılıyor

Kontrolüm cumartesi canım. İşten izin alamam maalesef son 2 gün 4 ilacım kaldı zaten gerisi nasip artık ctesi ultrasonda bakar. Umarım kist olmaz. Olursa da regl ile atiliyormus sanırım. Sen ne durumdasin

Herkeste etkisi farklı canim.
Ben kullandığım süre boyunca 5 gün bir yan etkisini yaşamadım. Ama yumurtlama gününde çok sancım oldu ve ilk defa yumurtlama kanaması yaşadım.
Benimki tutmadı o ay o ayrı konu

Bu soğan suyunu ve inciri kimler kullanabiliyor yani adeti düzensiz flan olanlar mı neye iyi geliyor
Canım amh düşüklüğüne yani yumurtalık rezervinin kalitesini artırıyor. Bende enfeksiyon vardı onun içinde faydalı herkese iyi gelirmi oda meçhul canım bende ilk kez yapıyirum burdaki arkadaşlar biliyor iki kızım doğal kendiliğinden oldu düşük yaptım 11 ay pldu her şeyi deniyorum soğan ve incir birde çatlasın diye havuç suyu taze onu içiyorum hakkımızda hayırlısı olsun mucizeler beklenmedik anda gelir inşallah faydasını gőrürüz❤❤

27 ocak evlilik yıl dönümümüz buay olmadı öbür ay inşallah hepimiz sağlıkla mucizelerimize kavuşuruz❤❤

inşallah faydasını görürürz ne zaman içiliyor adet bitince falanmı farkediyor mu

Kontrolüm cumartesi canım. İşten izin alamam maalesef son 2 gün 4 ilacım kaldı zaten gerisi nasip artık ctesi ultrasonda bakar. Umarım kist olmaz. Olursa da regl ile atiliyormus sanırım. Sen ne durumdasin
bende oglumda kullanmıstım mıınık mınık kıstler olmus demıstı doktor benım cok agrımıstı kasıgım o zaman hamılede kalmıstım ama sonra gıttıler , bu seferkınde ıkı ay kullandım ne bebk ne kıst olmadı D: benım uzayan akıntım geldı baya bı bıldıgın

gecen ay akıntım nerdeyse hıc goremedım desem yerıdır fnd_50 bu kımyasaldan sonrakı hasta oldugum dongude gordugum o lop lop akıntılardan , ozaman ertesı gunu yukselmıstı atesım bugun olacak mı acaba olacak ıse nasıl fnd_50

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…