2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Evt evet hazrladm konusmustuk evet artk gidicem doktora hele geçen ay yumurtlama zamanı özellikle hiçbirsey yoktu 5 6 gün ne kaşıntı ne akıntı geçti herhalde dedim sonra 1 2 gün gene oldu 2 olmadi sonra gene derken artık gidicem bakalm olmadı eşime de bakarlar bi belki ondan geçiyor bilemedmki
Aynen canım bayağı sürmüş bir de moralini de bozuyor belliki. Bir an önce geçer inşallah 🙏

Bizde 10 yıllık evliyiz yaş 37 oldu ilk 5 yıl biz istemedik sonra da şimdi de o bizi istemiyor sanırım birde ben son 2 senedir tam olarak annelik hormonlarım coşmuş durumda çok istiyorum ama bakalım nasip işte
Bende 10 senelik evliyim canim. 37 yaşındayım.
Bende biraz kariyer peşinde koştum, istediğimi elde ettim, sıra bebeğe gelince bu kez bebek olmadı 😔 ilk ay hamile kalırım sandım 9 aydır olmuyor. Rabbim nasip eder inşallah hepimize.

Kızlar selamlar benım adet bıttı bugun 9.günüm ama ne ateş olcesım var ne test yapasım var hıcbırı yok suan ıcımde esım hasta ben hastayım cocuk hasta , hevesım yok bısey oldu bana .. 11.12.gun cıvarı yumurtlama gordum gecen ay

Kızlar selamlar benım adet bıttı bugun 9.günüm ama ne ateş olcesım var ne test yapasım var hıcbırı yok suan ıcımde esım hasta ben hastayım cocuk hasta , hevesım yok bısey oldu bana .. 11.12.gun cıvarı yumurtlama gordum gecen ay
Yaaa canım bugun güzel vitamin deposu yapın neden bırakıyosun çatlamaya kadar azıcık toparlasanız tamam ne mucizeler okuyoruz pes etmek yok😍

Yaa vitamin alsaydınız keşke

seninde mantarmı idrar yollarımı ? cuma lekelenmem başladı resmen dahada azdı iki gündür kaşınıp duruyorum
Benim idrar yollarımda vardı onun dışında vajinitte dediler ilk fitil kullandım geçmedi tekrar gittim ona mantarda eklendi antibiyotik ve ovul kullandım yine geçmedi şimdide servisit diyorlar bu seferde yine antibiyotik ve clecoin krem kullanıyorum

Ben de dün çok ufak leke gördüm sabah aktif kanamaya döndü zaten umudum yoktu ama buay hep kesıklarımın ağrıması içimde belki de diye şüpheye düşürmüştü. Bu ay eşim bekleyelim diyor test için dün moralimi bozdu dün evlilik yıldönümümüzdü bide bir umut gebelik haberim de olur belki diyordum ama elimde patladı gene . Allah yüzümüze baksın isyan etmeden bir an önce nasip etsin inşalllah 🙏🙏

Ben de dün çok ufak leke gördüm sabah aktif kanamaya döndü zaten umudum yoktu ama buay hep kesıklarımın ağrıması içimde belki de diye şüpheye düşürmüştü. Bu ay eşim bekleyelim diyor test için dün moralimi bozdu dün evlilik yıldönümümüzdü bide bir umut gebelik haberim de olur belki diyordum ama elimde patladı gene . Allah yüzümüze baksın isyan etmeden bir an önce nasip etsin inşalllah 🙏🙏
Bu ağrılar psikolojik mi oluyor yoksa korunmasız ilişkiden mi kaynaklı oluyor anlamadım. Forumda konuları geziyorum, herkes adet olacakmış gibi ağrılar, kasık ağrıları olduğunu yazıyor. Birkaç sayfa ileri gidiyorum, negatif diyorlar.
Bu ağrılar bende de var. Korunmasız ilişkinin yarattığı bir durum ya da hamilelik düşüncesinden dolayı bedene yoğunlaşma herhalde.

Şubat ayında umarım istediğin gibi olur 🙏
Olmazsa diğer süreçlere geç arkadaşım. 🙏

Bu ağrılar psikolojik mi oluyor yoksa korunmasız ilişkiden mi kaynaklı oluyor anlamadım. Forumda konuları geziyorum, herkes adet olacakmış gibi ağrılar, kasık ağrıları olduğunu yazıyor. Birkaç sayfa ileri gidiyorum, negatif diyorlar.
Bu ağrılar bende de var. Korunmasız ilişkinin yarattığı bir durum ya da hamilelik düşüncesinden dolayı bedene yoğunlaşma herhalde.

Şubat ayında umarım istediğin gibi olur 🙏
Olmazsa diğer süreçlere geç arkadaşım. 🙏
Öyle yapçam canım da eş durumuna işte müdahale zor oluyor. Klomenden bu yana benim düzenim bozuldu bilmiyorum ama klomen ve sonraki ay kistte bile böyle kasık ağrısı olmamıştı bu ay son 10 gün hep kasığım ve bacağım ağrıdı kafamı karıştırdı o , ben demekki hiç bi şekilde belirti falan anlayamayacağım testte görsem de inanmak artık o noktaya geldim ))) Allah var gam yok
Canımsın sağol 🙏🙏

Canım önce sağlık gerisi herşey olur bir an önce iyileşin de umudumuzu kaybetmeyelim nasibimiz eninde sonunda gelip bulacak bizi inşallah daha çok bekletmez

Benim idrar yollarımda vardı onun dışında vajinitte dediler ilk fitil kullandım geçmedi tekrar gittim ona mantarda eklendi antibiyotik ve ovul kullandım yine geçmedi şimdide servisit diyorlar bu seferde yine antibiyotik ve clecoin krem kullanıyorum
çok geçmiş olsun inşallah tez zamanda geçer bende adetim bitsin gidicem bakalım

Canim 2 günü toparlanır siniz, değerlendirin mutlaka.

Şubat ayı bize güzel haberler getirsin🤲

Yaaa canım bugun güzel vitamin deposu yapın neden bırakıyosun çatlamaya kadar azıcık toparlasanız tamam ne mucizeler okuyoruz pes etmek yok😍

Yaa vitamin alsaydınız keşke

Canım önce sağlık gerisi herşey olur bir an önce iyileşin de umudumuzu kaybetmeyelim nasibimiz eninde sonunda gelip bulacak bizi inşallah daha çok bekletmez

Canim 2 günü toparlanır siniz, değerlendirin mutlaka.
Esım serum aldı ben ılac ıcsem ıcmıyorum oglum zaten ucgunu atlattı artık nasıp kuzular ya

Kızlar klomende bugün 4. Günüm akşamları 2 tane içiyorum henüz içmedim. Aşırı yanmam ve kramp ağrı tuhaf şeyler var hem sağda hem solda bazen tek taraflı bazen aynı anda bu ilaç ise yarıyor demek mi agridikca mutlu oluyorum öyle olduğunu düşünerek ama baya acı çekiyorum

X