2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

bende dogum gunumuz subat ona olur belkı dıyordum ama bu ay daha takıbe baslamadım bıle baslamamama ragmen akıntım geldı bıle bugun soklardayım
Amin dilerim mucizelerimiz bize tez vakitte sağlıkla gelir❤🙏Sen ve @fnd_50ve diğer bu topikteki tüm isteyenler hamile oluruz amin çok amin🙏🙏

Allah allah cok ılgınc canım ya o kadar etkılıyormuymus?eşin kullanmısmıydı devletın verdıgı çoklu ilaçları? O kadar etkı edermıymıs doktor ne dedı?zaten covıd gecırmeyen mı kaldı o zaman herkesın dr a gtmesı lazım
Üroloji doktorumuz kendisi de konuştu zaten covidden sonra çok sık aldığımız şikayet dedi zaten

gecen ay akıntım nerdeyse hıc goremedım desem yerıdır fnd_50 fnd_50 bu kımyasaldan sonrakı hasta oldugum dongude gordugum o lop lop akıntılardan , ozaman ertesı gunu yukselmıstı atesım bugun olacak mı acaba olacak ıse nasıl fnd_50 fnd_50
Ben bu ay domuz gribinden çok etkilendim yumurtam geç çatladı biliyorsun akıntım sürekli oldu ama diğer dönemlerdeki gibi olmadı farklılık vardı aslında bu ay tutmaması çok normal vira çok etkiledi beni çünkü. Kanka senin döngün kısa sürüyor bence bu günleri mutlaka değerlendirir iki güne çatlar diye tahmin ediyorum

Ben bu ay domuz gribinden çok etkilendim yumurtam geç çatladı biliyorsun akıntım sürekli oldu ama diğer dönemlerdeki gibi olmadı farklılık vardı aslında bu ay tutmaması çok normal vira çok etkiledi beni çünkü. Kanka senin döngün kısa sürüyor bence bu günleri mutlaka değerlendirir iki güne çatlar diye tahmin ediyorum
valla bugun olursa bıdaha cuma fln anca ustunede dusemem cok oda hasta banyo yaptıkca daha cok hasta olurum dıye soylenır durur

Amin dilerim mucizelerimiz bize tez vakitte sağlıkla gelir❤🙏Sen ve @fnd_50ve diğer bu topikteki tüm isteyenler hamile oluruz amin çok amin🙏🙏
Canım tesadüfen gördüm etiketlemişsin ama yanına bitişik yazınca bildirim gelmemiş etiket yanlış olmuş inşallah Rabbim hayırla nasip eder bebişlerimizi🤲🏻

Kız anaaaa ben şubata yorum yapmışım ya nerde bu şubat diyordum beni de alın aranıza ateş düştü bugün yarın adet gelir
Yeni ay yeni umut. Şubat taymmmmmm
Tabloya 16 Ocak sat yazalım bata belli olunca yazarım canım sevayd sevayd
Bende diyorum başka Şubat'ta mi var, bu Şubat kaç çekiyordu 🤣

Slm kızlar
Her zaman yazamasamda yazılanları tek tek okuyorum
Herkesten Haberım var 😃
Kimyasal kanamam bitti ve ovulasyon dönemım başladı
Gün aşırı değerlndırmelere devam 🤭
Elimde 5 adet ovu testım kaldı
Bugun adetın 15. Gunu
Dün akşam yaptım ilkini hemen hemen aynı koyuluktaydı
Sanırım bu ay yıne sürekli pik görecegım