2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Çok şükür her derdin dermanı var sen dua et yeter ki Hem yumurtlama olmayacak olsa testin nasıl koyulaşsın

Anladım cnm
Bnım Adetlerım 10 gün sürüyor
Bnım bellı Bi doktorum yok
Kendim famera alim dedim, adetın 4. Gunu başlıcam
Ozaman ilaç bıtınce 5. Gun doktora giderim
Reçetesiz veriyorlar mı famera bende adet olunca almak istiyorum dr hafif yumurta tembelliği demişti 5. Günde doktora giderim

Kuzum çok sevindim değerlendirebilmenize. Kesinlikle görev gibi olunca iki taraf için de aşırı tuhaf bir hal alıyor. Hepimiz birlikte güzel haberleri arka arkaya alırız inşallah sen içini ferah tut kuzucum

Kuzum çok sevindim değerlendirebilmenize. Kesinlikle görev gibi olunca iki taraf için de aşırı tuhaf bir hal alıyor. Hepimiz birlikte güzel haberleri arka arkaya alırız inşallah sen içini ferah tut kuzucum
2 güne 1 şeklinde devam ediyorduk bugün akşam üzeri siliklesti testim ama dünden kalmıştır herhalde biseyler içeride inşallah güzel haberler alırız Şubat ayınin açılışı güzel oldu devamında da bol bol güzel haberler veririz inşallah hepimiz

Cnm bna bilgi verirmisin @dilaraakk
Canım adetin beşinci günü veriliyor 5 gün kullanııyorsun doktora göre ya günde bir ya iki tane. Sonra sayıyor yine doktora göre değişiyor 11 12 13 . günlerine denk gelcek şekilde çağırıyor yumurtalarıı kontrole .
Sonra istediği büyüklüğe ulaştıysa yine doktora göre değişiyor iğneyi yazıyor sana özel alıyorsun sigorta karşılamıyor yeni aldım ben hatta yanlış hayırlamıyorsam 360 aldım
doktor diyorki git şu saatte vurun ( ister kendin yaparsın gayet basit ister herhangi bir acile gidip çat diye vurulursun ya da gündüz vaktiyse sağlık ocağına gidip sıra neyim hiç bişey almadan iğnem var diyorsun vuruyorlar hemen)
Sonra sana diyecekki iğneyi vurulduğun saatten 36 saat sonra ilişki ( nadiren 24 saat diyen doktorlar da var) sonra 14 gün sonra test ya da adet plursan 3.günü gel diyor..
36 saatten sonra da sen ya hergün ya da gün aşırı değerlendirmeye devam ediyorsun. Gitmeden evvelde değerlendirmek lazım ki olaki iğneye gerek kalmadan çatladıysa çatlayacaksa diye
İnşallah canım ilk atışında çatır çutur bebiş gelir ama daha adet olmadığın için yine de bir umut inşallah gerekte kalmaz
Çok uzattım
Sevgiyle kal diye bitireyim bari yabancı filmlerdeki mektup bitişleri gibi

Sen naptin bu ay başladinmi ay benim regl bitmedi ya bu ay OVULASYON testi aldim yarın geliyor onunla deneyeceğim bende 2 aydir reglim düzensiz doktora gittim herşey normal dedi bir 30 günde oluyor bı 35 anlamadım ya
Senle konuştuk diye hatırlıyorum ama yine söyleyim hormonlarına baktırmalısın.tsh düşüklüğü varsa adet düzenin bozuluyor bende öyle oldu

Merhablar kızlar bir şey sormak istiyorum
Bat 6 Şubat yani 5 günüm var ama bu ay normalden Farklı ve forumda da benzerını görmediğim bazı durumlar yaşadım onların dışında az önce açık sarı afedersiniz sümük gibi bir akıntı gözlemledim acaba bunu yaşayan oldu mu aranızda ? Olduysa neticesi ne oldu ?

Senle konuştuk diye hatırlıyorum ama yine söyleyim hormonlarına baktırmalısın.tsh düşüklüğü varsa adet düzenin bozuluyor bende öyle oldu
Onada baktılar canım onlarda normal doktor yumurtalıkların çok hızlı gebelik düşünüyorsan hemen kal dedi smear falan hepsi yapıldı

Kızlar benim aklıma bişi takıldı ama. Yumurtlama öncesi hep akıntı geldiğini söylemişsiniz. Benden hiç akıntı falan gelmiyor. Akıntı gelmeden yumurtlayan var mı?

Aha bana yoldaş çıktı ya benimde 10 gün sürüyor ve ondan sonra reglm birdaki süresi uzun oluyor sen nasil yumurtlama günü nu hesapladin canim
Cnm Bn 3 aydır deniyorum
Yılbasında kımyasal oldu
O ay ovulasyon kullandım
9 gün pik gordum
Ne zamn yumurtladığım bellı değil, bu ay ovu kullanmadım, elımde 5 tane kalmıştı. Yaptım yıne hep pik
O yuzden yumurtlama takıbı ıstıyorum
Adetım duzensiz
30-37 gun arası

Ay sorma normalde nöbet olmaz ama burda ekstra bir etkinlik var ilk kez kaldı Erzurum’a gidecekti önce gelmem belki dedi ay ağladım öğlen resmen rabbime şükür gitmedi dua edin
Adamlari evde tutması dert gününü ayarlayıp adepte olması dert onlar hiç böyle şeylerle ugrasmiyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…