2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

valla kuzum bana bı akıl verın hele sımdı.Benim dongum bu ay 25 gün , 11.gunu pık oldu. Döngüm kısa olduğu için hafta olarak cok az cıkıyor.Cumartesı 3+0 dı ogrendıgımde mesela.Bugun 3+4 gösteriyor program , 28-30 günde bir regli görmüş olsaydım 4+2 fln olacaktı bugun.Yanı yumurtlama oncesı dongum kısa oldugu ıcın hafta boyle cıkıyor umarım anlatabılmısımdır. Bu yüzden ben şimdi doktora gıderken nasıl baz alayım 9 subata randevu buldum sımdılık aldım onu , 4+5 oluyorum. Yarın yada cuma kan verırım sonrasında dayanabıılrsem ıkı gun degıl 4 gun sonra tekrar verırım dıye dusundum , Rabbımın ıznıyle herşey yolunda giderse inşallah :)
Kuzum testin bariz belli ben bu şekilde öğrendiğimkanda HCG de 300lerdeydi senin de bir şekilde çıkar diye düşünüyorum bence kan verme zamanın gelmiş sen sat soyle onlar zaten hcg yükselişi den ve usgden anlıyorlar haftasını

Kuzum testin bariz belli ben bu şekilde öğrendiğimkanda HCG de 300lerdeydi senin de bir şekilde çıkar diye düşünüyorum bence kan verme zamanın gelmiş sen sat soyle onlar zaten hcg yükselişi den ve usgden anlıyorlar haftasını
Tesekkur ederim kuzucum evet yarin bat kan vermeyi dusunuyorum artik 🙂

Kızlar benim adet ağrılarım başladı
Buyuk ıhtımal regl olcam
Bu ay yaş faktöründen dolayı famera+ovitrelle istıyorum fakat hiçbir bilgim yok

Sanırım 5 gun famera kullanılıyor gunde 1 tane
Peki kullandıktan sonra kaçıncı gun doktora gidiliyor?
Çatlatma iğnesi 1 kez mi vuruluyor?
Kim vuruyor
Kendimiz mi?

Bu işi bilen lütfen beni bilgilendirebılir mi?
Ben famera değil ama başka bir ilaç kullandım.5 gün kullandım onu takiben 5 gün ilaçsız geçti 5. Gün kontrole gittim ultrasonla yumurta boyutuna bakıp yarın iğne vurulcaksın dedi.ovitrelle verdi bir kez söylediği saatte sağlık ocagında gobekten vuruldum.vurulduktan 36 saat sonrada ilişki diyor.birde kontrole gittiğim gün ilişki dedi iğne günü ilişki yok dedi.bu kadar☺️

Ben famera değil ama başka bir ilaç kullandım.5 gün kullandım onu takiben 5 gün ilaçsız geçti 5. Gün kontrole gittim ultrasonla yumurta boyutuna bakıp yarın iğne vurulcaksın dedi.ovitrelle verdi bir kez söylediği saatte sağlık ocagında gobekten vuruldum.vurulduktan 36 saat sonrada ilişki diyor.birde kontrole gittiğim gün ilişki dedi iğne günü ilişki yok dedi.bu kadar☺️
Anladım cnm
Bnım Adetlerım 10 gün sürüyor
Bnım bellı Bi doktorum yok
Kendim famera alim dedim, adetın 4. Gunu başlıcam
Ozaman ilaç bıtınce 5. Gun doktora giderim

Derler ben küçük kızımda hamile olduğuma emindin doktorla kavga ettim tahlillere göre hamile olmam imkansızmış ama bn hamileydim sen moralini yüksek tut
Sen naptin bu ay başladinmi ay benim regl bitmedi ya🤦🤦 bu ay OVULASYON testi aldim yarın geliyor onunla deneyeceğim bende 2 aydir reglim düzensiz doktora gittim herşey normal dedi bir 30 günde oluyor bı 35 anlamadım ya

Anladım cnm
ilaç biticek bittikten 5 gün sonra gidiliyor ama adet 10 gün sürüyorsa süreç nasıl olur bilmiyorm açıkçası☺️

Anladım cnm
Aha bana yoldaş çıktı ya benimde 10 gün sürüyor ve ondan sonra reglm birdaki süresi uzun oluyor sen nasil yumurtlama günü nu hesapladin canim

Sen naptin bu ay başladinmi ay benim regl bitmedi ya🤦🤦 bu ay OVULASYON testi aldim yarın geliyor onunla deneyeceğim bende 2 aydir reglim düzensiz doktora gittim herşey normal dedi bir 30 günde oluyor bı 35 anlamadım ya
Bugün önemli ama adet belirtisi var yumurtlama mi yoksa ara kanama mi yaşayacam bilmiyorum

Kızlar iğne günüm hariç üzerindeki günler. İğneyi 23 ocakta vuruldum iğne etkisi geçmiş heralde baya di mi 2 günde 1 test yapma kararı aldım yarın sabah iğne günü hariç 10. Gun testimi yapacağım çıkarsa pazara kadar çıkar heralde di mi

Eklentiler

• 20230201_203227.jpg
    20230201_203227.jpg
    44,1 KB · Görüntüleme: 61
  • 20230201_203218.jpg
    20230201_203218.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 66
  • 20230201_203206.jpg
    20230201_203206.jpg
    44,3 KB · Görüntüleme: 60
Bu pik gününde ilişki mutlaka olmalı, çatlayınca iş işten geçmiş oluyor. İlişki sonrası bolca havuç ye hemen çatlasın heheh :KK70:
Benim de bugün çatladi sanırım ama dün değerlendirmiştik bu süreç görev gibi olunca canımı sikmaya başlamıştı. Şimdi bu yorum mutlu etti 😂 içeride sperm var mı yok mu yaşamış mıdır ulaşmış mıdır falan diye düşünüyorum 😂 bugün de gerçekten yorgunum artık yarın değerlendiririz belki olmazsa bı dahaki aya olur yeter diye düşünüyordum ki cevapla bir kez daha rahatlamış oldum 😂😂 spermler inş yaşayıp ulaşmıştır yumoşa 😅

X