2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar klomende bugün 4. Günüm akşamları 2 tane içiyorum henüz içmedim. Aşırı yanmam ve kramp ağrı tuhaf şeyler var hem sağda hem solda bazen tek taraflı bazen aynı anda bu ilaç ise yarıyor demek mi agridikca mutlu oluyorum öyle olduğunu düşünerek ama baya acı çekiyorum
Doktor kontrolundekukkanıyorsan baksıncanım mutlaka bazı bünyelerde kıst yapabılıyor

Canım biz pandemiden önce hiç sıkıntı yoktu sonra covidden sonra tekrar bakalım denildi ilk 9 milyon çıktı temmuz ayında morfoloji %1 çıktı biz şok olduk 3 ay arı sütü bal polen (Keçi boynuzu pekmezi organik siyah üzüm çekirdeği öğütülmüş fındık ceviz hepsini birden macun yaptım bir kaşık yiyor) Kasım 16da tekrar yapıldı 25 milyon geldi morfoloji de %3 geldi.Şimdi bunlara ek olarak 2 aydır da Maxigo kullanmaya başladık şimdi aşılama da bakicaz bakalım neler oldu
Allah allah cok ılgınc canım ya o kadar etkılıyormuymus?eşin kullanmısmıydı devletın verdıgı çoklu ilaçları? O kadar etkı edermıymıs doktor ne dedı?zaten covıd gecırmeyen mı kaldı o zaman herkesın dr a gtmesı lazım

Doktor kontrolundekukkanıyorsan baksıncanım mutlaka bazı bünyelerde kıst yapabılıyor

Kontrolüm cumartesi canım. İşten izin alamam maalesef son 2 gün 4 ilacım kaldı zaten gerisi nasip artık ctesi ultrasonda bakar. Umarım kist olmaz. Olursa da regl ile atiliyormus sanırım. Sen ne durumdasin

Kızlar klomende bugün 4. Günüm akşamları 2 tane içiyorum henüz içmedim. Aşırı yanmam ve kramp ağrı tuhaf şeyler var hem sağda hem solda bazen tek taraflı bazen aynı anda bu ilaç ise yarıyor demek mi agridikca mutlu oluyorum öyle olduğunu düşünerek ama baya acı çekiyorum
Herkeste etkisi farklı canim.
Ben kullandığım süre boyunca 5 gün bir yan etkisini yaşamadım. Ama yumurtlama gününde çok sancım oldu ve ilk defa yumurtlama kanaması yaşadım.
Benimki tutmadı o ay o ayrı konu

Bu soğan suyunu ve inciri kimler kullanabiliyor yani adeti düzensiz flan olanlar mı neye iyi geliyor
Canım amh düşüklüğüne yani yumurtalık rezervinin kalitesini artırıyor. Bende enfeksiyon vardı onun içinde faydalı herkese iyi gelirmi oda meçhul canım bende ilk kez yapıyirum burdaki arkadaşlar biliyor iki kızım doğal kendiliğinden oldu düşük yaptım 11 ay pldu her şeyi deniyorum soğan ve incir birde çatlasın diye havuç suyu taze onu içiyorum hakkımızda hayırlısı olsun mucizeler beklenmedik anda gelir inşallah faydasını gőrürüz🙏🙏❤❤

Ben de dün çok ufak leke gördüm sabah aktif kanamaya döndü zaten umudum yoktu ama buay hep kesıklarımın ağrıması içimde belki de diye şüpheye düşürmüştü. Bu ay eşim bekleyelim diyor test için dün moralimi bozdu dün evlilik yıldönümümüzdü bide bir umut gebelik haberim de olur belki diyordum ama elimde patladı gene . Allah yüzümüze baksın isyan etmeden bir an önce nasip etsin inşalllah 🙏🙏
27 ocak evlilik yıl dönümümüz buay olmadı öbür ay inşallah hepimiz sağlıkla mucizelerimize kavuşuruz🙏❤❤

Canım amh düşüklüğüne yani yumurtalık rezervinin kalitesini artırıyor. Bende enfeksiyon vardı onun içinde faydalı herkese iyi gelirmi oda meçhul canım bende ilk kez yapıyirum burdaki arkadaşlar biliyor iki kızım doğal kendiliğinden oldu düşük yaptım 11 ay pldu her şeyi deniyorum soğan ve incir birde çatlasın diye havuç suyu taze onu içiyorum hakkımızda hayırlısı olsun mucizeler beklenmedik anda gelir inşallah faydasını gőrürüz🙏🙏❤❤
inşallah faydasını görürürz ne zaman içiliyor adet bitince falanmı farkediyor mu

Kontrolüm cumartesi canım. İşten izin alamam maalesef son 2 gün 4 ilacım kaldı zaten gerisi nasip artık ctesi ultrasonda bakar. Umarım kist olmaz. Olursa da regl ile atiliyormus sanırım. Sen ne durumdasin
bende oglumda kullanmıstım mıınık mınık kıstler olmus demıstı doktor benım cok agrımıstı kasıgım o zaman hamılede kalmıstım ama sonra gıttıler , bu seferkınde ıkı ay kullandım ne bebk ne kıst olmadı D: benım uzayan akıntım geldı baya bı bıldıgın

gecen ay akıntım nerdeyse hıc goremedım desem yerıdır fnd_50 fnd_50 bu kımyasaldan sonrakı hasta oldugum dongude gordugum o lop lop akıntılardan , ozaman ertesı gunu yukselmıstı atesım bugun olacak mı acaba olacak ıse nasıl fnd_50 fnd_50

X