2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Canım kendini tutup ne kadar geç gidersen o kadar iyi hem kese görüp hem kalp duymak daha mantıklı sürekli ultrasona maruz kalmaz bebiş aslında ve zaman duruyor erken gidince 🥲🙆🏼‍♀️
evet oyle oluyor ılk bebegımde de ben erkenden öğrendim surec aynı dedıgın gıbı oluyor o zman takıbım ozelde yapılmıstı sımdı devlette olacak , doktorumu sevıyorum tabı. Ama işte birde ısten ızın alma durumları var devamlı hemen de soylemek ıstemıyorum

Ya bende kıskanmıyorum hiç sallamıyorum ama onda öyle değil işte. Evime evlendikten bir yıl sonra geldi ardından kavga edip evini terketti ailesine küs gitti. Benim eşyalarımdan istiyormuş o da gelinmiş. Eşyaların bir kısmını erkek tarafı bir kısmını kız tarafı olarak aldık. Kayınpederim o evlenirken herşeyini almış ama o eşyalar artık eskimiş(15 yıl olmuş evleneli) yeniden isteyince, çoluğu çocuğu rezil edip evi terkedince herkes gerildi tabi. Kayınpederim senin ailen Melisa’nın ailesinin aldıklarını alsın bende bizim aldıklarımızı alırım yoksa yok dedi. Kendi ailesi kabul etmeyince 3 ay sonra kuzu kuzu döndü evine. Bu süreçte beni engellemiş işte 😂 o zamanda sallamadım küsmedim. Küs olma sebebim başka.
kadın seni kıskanmış çekememiş sende sorun yok canım karşı taraf sıkıntılı 15 yıl önceki eşyayla şimdiki eşya bir mi bu kıskanclığıda abartmış yani🤣🤣tövbe tövbe eskimiş madem eşiyle taksıtlı yenisini alsaymış bi daha aileden ev yeniletmek nedir 🤣

Ah be aşığım kazağa kadar altınlarımızla krediyle yaptırdığımız ev için o erkek doğuruyormuş ben kız daha neler neler ben hiç kıskanmam 3 eltim var benden uzak allaha yakın olsunlar onlar fesatlar arkamdan söylediklerini bana söyleyecek cesaretleri yok Allah'a havale ettim. Hep kıskanılan ölüyorum boşuna gidiyor açıkçası hepsinden gencim okumuşum o yüzden 😂😂😂
Dilleriyle çocuklarının başına iş getirecekler. Sanki rabbim vermiyor da kendi yetenekleri erkek çocuk doğurmak

Bende eltimle cok iyi anlasirim ya
Ablam gibi gorurum
Bizdede mesafe var ama hep iletisim halindeyiz
Ben zaten haksizliga asla gelemem kv onun hakkinda haksiz yere bikac bise soyledi bende eltimi savundum (hakli oldugu icin tabikide) oda benim onu sevdigimi ona olan saygimi bildigi icin beni cok sever.
Bu eltiler Halis mi? 😍

Ya bende kıskanmıyorum hiç sallamıyorum ama onda öyle değil işte. Evime evlendikten bir yıl sonra geldi ardından kavga edip evini terketti ailesine küs gitti. Benim eşyalarımdan istiyormuş o da gelinmiş. Eşyaların bir kısmını erkek tarafı bir kısmını kız tarafı olarak aldık. Kayınpederim o evlenirken herşeyini almış ama o eşyalar artık eskimiş(15 yıl olmuş evleneli) yeniden isteyince, çoluğu çocuğu rezil edip evi terkedince herkes gerildi tabi. Kayınpederim senin ailen Melisa’nın ailesinin aldıklarını alsın bende bizim aldıklarımızı alırım yoksa yok dedi. Kendi ailesi kabul etmeyince 3 ay sonra kuzu kuzu döndü evine. Bu süreçte beni engellemiş işte 😂 o zamanda sallamadım küsmedim. Küs olma sebebim başka.
sonradan fark ettim o zamanda küsmemişsin e ne için küstün kimbilir ne yaptı sana 😢

trueliving_ trueliving_ kuzum hakkında hayırlısı olsun bu işte en onemlisi Psıkolojı rahat olmak stres olmamak bunu net bı sekılde anladım gercekten, iyileş güzelce iyi ol.Kendin için bişeyler yap dedıgın gıbı ruhende arın :KK200: Geleceği zamanı biliyor bebeğin :KK200: Dualarım seninle , çok geçmiş olsun kuzum

valla kuzum bana bı akıl verın hele sımdı.Benim dongum bu ay 25 gün , 11.gunu pık oldu. Döngüm kısa olduğu için hafta olarak cok az cıkıyor.Cumartesı 3+0 dı ogrendıgımde mesela.Bugun 3+4 gösteriyor program , 28-30 günde bir regli görmüş olsaydım 4+2 fln olacaktı bugun.Yanı yumurtlama oncesı dongum kısa oldugu ıcın hafta boyle cıkıyor umarım anlatabılmısımdır. Bu yüzden ben şimdi doktora gıderken nasıl baz alayım 9 subata randevu buldum sımdılık aldım onu , 4+5 oluyorum. Yarın yada cuma kan verırım sonrasında dayanabıılrsem ıkı gun degıl 4 gun sonra tekrar verırım dıye dusundum , Rabbımın ıznıyle herşey yolunda giderse inşallah :)
Sen hangi gün yumurtlasan da doktor son adetinin ilk gününden itibaren hesaplayacak ☺️

Aslında doğru canımda bunlar aç gözlü cahil ev yaptırdık diye düşman kesildi görümcemle bir olup kayınvalidemle aramızı bozdu Allah'a havale ettim ne yüzünden tartıştı biliyor musun ceviz kızlar ceviz istedi bende dolaptan aldım diye kayınvalidem orusbu dedi affedersiniz şimdi konuşmuyorum yaşatıklarını yaşasınlar torunları istedi ya yabancı değil
ay inanırım cahil insan yapar bunu demekki torunlarınıda sahiplenmiyor

Aslında doğru canımda bunlar aç gözlü cahil ev yaptırdık diye düşman kesildi görümcemle bir olup kayınvalidemle aramızı bozdu Allah'a havale ettim ne yüzünden tartıştı biliyor musun ceviz kızlar ceviz istedi bende dolaptan aldım diye kayınvalidem orusbu dedi affedersiniz şimdi konuşmuyorum yaşatıklarını yaşasınlar torunları istedi ya yabancı değil
Daha neler ya çok şaşkınım ceviz için kalp kırılır mı

kadın seni kıskanmış çekememiş sende sorun yok canım karşı taraf sıkıntılı 15 yıl önceki eşyayla şimdiki eşya bir mi bu kıskanclığıda abartmış yani🤣🤣tövbe tövbe eskimiş madem eşiyle taksıtlı yenisini alsaymış bi daha aileden ev yeniletmek nedir 🤣
Mantıklı insan böyle düşünüyor işte 😂 bu saatten sonra eşyam eskiyince kayınpederden mi yenisini istiycem sanki kendim alıcam ☺️ Onun beynini kuşa taksan ters uçar

X