2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

İnşAllah vardır sen yinede dikkatli davran ne olur ne olmaz, bende bu aydan çook umutluyum yine suya düştü

Bir gün yap bir gün dinlen o şekilde yada 1 gün yap 2 gün dinlen ama Bir gün yap bir gün dinlen daha mantıklı geliyor çünkü hiç bir şekilde çatlamayi kacirmamis oluyorsun zaten hep sperm oluyor içeride
Biz şu an 1 gün yap 1 gün dinlen olarak ilerliyoruz ama yine tam içim rahat değil sanki sperm ulaşamayacak yapmadığımiz gün çatlarsa diye

ay o günden bu yana her gün mü degerlendirdiniz büyük başarı
Aay yok öyle bişey olsa vazgecerdik çocuk mocuk günaşırı devam ediyorduk bazen 3 günde 1 gibi oldu ama şimdi pik olunca tekrar 2 güne 1 oldu şimdi de çatlamiyor

Ben bu ay hic yumurtlamam diye düşündüm o yüzden merak ettiğim için test kullandim pik gördüm ama catlamayi bilmiyorum istanbula geldim bu ay kimyasal olduğundan benimde pek inanasım.gelmiyor bakalim hayırlısı diyelim insallah seninde vardır

Sen adetin bittiği gibi başla kaçırmamak için bence ortadan falan başlamak kaçırtabilir canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…