2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Gerçekten o kadar zor ki sigarayı içmemek değil bıraktığın zaman etkilerini yaşamak bazen diyorum böyle olacağımı bilseydim hiç bırakmazdım 😔
yok aşkım, biz bebek düşünen insanlarız, yavrumuz için bırakmalıyız. Benim tam 1 ay 22 gün oldu :KK70: senin

12 -14-16 değerlendirdik aslında ama 15 ide değerlendirmek isterdim olmadı sağlık olsun beklemedeyim🤭
Bizde kuzum geçen haftaki yumurtlama da sadece iki gün değerlendirme yapabildik çünkü eşim gece gidiyor haftada iki gün ona denk geldi tekrar büyüyen yumurtam olduğunu gördük muayene de bugün çatlama iğnesi oldum bir gün yap bir gün dinlen şeklinde yapicam çünkü ben hergün olunca adapte olamıyorum yumurtlama zamanları bende kuruluk oluyor hergun olunca yoksa başka zamanlarda biz hafta sonları iki üç kere yaptığımız oluyor onun için gün aşırı deneyince bile içeride sperm oluyor onun için sıkıntı yapma kendine

Kızlar merhaba çatlama olmus mu

Eklentiler

• 20230131_173551.jpg
    20230131_173551.jpg
    73,3 KB · Görüntüleme: 70
balım kısaca belirtilerinden de bahseder misin
cok takıp edıp gordunmu canım bılmıyorum ama bu 3.hafta yumurtlamadan uc dort gun once basladı rahatsızım bır degısık vırus ıle ugrasıyorum oglum esım hepımız olduk oyuzden ben cok ne ates olctum ne baktım falan değerlendırma vs de halıyle oyle verımlı olmadı. Hastalıgımda hala devam ettıgı ıcın ben hıcbırsey anlamadım goguslerım sısmedı mesela ama sadece 7.gün cıvarı tuvaletım var gıbı cok fazla baskı hıssettım ıkı uc kez wcye gıttım.o gece 2 gıbı de alt karnımda bı sure agrı oldu hanı gerıye donuk baktıgımda sadece bunu soyleyebılırım anladıgım.9.gun aksamı bırden oylesıne test yapıverdım cunku o zaman ıkı haftadır yogun ant ve ılac kullanıyordum bısey varsa ona gore ılacları bırakayım dıye cok sılık bır golge gordum ve ertesı gun ılk ıdrarla yaptım 10.gunumde yanı.12.gun cıvarı sol kasıgımda barız bır yogun agrı baskı oldu tum gun boyunca bugun 13.gunum bel ağrım ufaktan basladı.Hayırlısı ve sağlıklısı ile inşallah miniğim büyüsün diye dua edııyorum :) Bat 2 Şubat hersey yolunda giderse Allah'ımın izni ile kan testi vereceğim

Bence yarın daha koyu olacak ve yine 1 2 gun pik kaliyor dun ilişki olduysa yarin olsun istersen yada gece 2,3 gibiyse yarin yine oyle olsun ama bence bu yarin tam pik olacak
Tamam kuzum çok teşekkür ederim yarın gece olur artık ilişki. Allahtan bir şey olmazsa aksilik olmazsa 🤲🏻

Ever canım kimyasal oldu 5 6 ocak gibi başlamıştı kanamam ama gc yumurtlama gördüm bi kac gün bilmiyorum ya pek inanamadım bu testlere pek güvenim yok ama varsa yarın da biraz daha iyi çıkacaktır hayırlısı olsun yinede moralim bozuk kendimi kandırıyorum gibi hissediyorum şu çizgiyle 😔
Cnm Bnımde 2 ocakta kimyasalım başlamıştı
Aynı durumdayız
Bu ay yumurtlama oldumu hiç bılmıyorum
Normalde göğüslerim çok büyürdü
Bu ay hiç büyümedi
Bn sende 2. Çizgiyi gordum inşallah bebiş senınledir🙏
Kimyasaldan yeni çıktım dıye bu ay benımde umudum yok
Benim 24-27 ocak arası hafif pembe lekelenmem oldu
Nedir ne değildir hiç bilmiyorum
Belkıde bnde geç yumurtladım ama bu ay pek değerlendiremedik biz

Ya kızlar bir bakin lütfen saat 16:29 gibi bir daha yaptım ovu testi. En son iki saat önce kupayla yeşil çay içmiştim ona rağmen çok daha koyu çıktı şimdi bu pozitif mi demek acaba bilemiyorum anlayanlar yardımcı olursa sevinirim 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 bir de dün gece olmuştu ilişki bugün olmalı mı acaba ? Bu arada bugün olsa bile anca gece 2-3 gibi olur ilişki oğluş geç uyuyor🤓 Papatyamaviss Papatyamaviss @bebekheyecani
BEnim de anladığım pozitif değil daha. Ancak yarın sabah tekrardan bir dene denerim. Bir de akşamına bakarısn, yarın olacak gibi sanki.

Bizde kuzum geçen haftaki yumurtlama da sadece iki gün değerlendirme yapabildik çünkü eşim gece gidiyor haftada iki gün ona denk geldi tekrar büyüyen yumurtam olduğunu gördük muayene de bugün çatlama iğnesi oldum bir gün yap bir gün dinlen şeklinde yapicam çünkü ben hergün olunca adapte olamıyorum yumurtlama zamanları bende kuruluk oluyor hergun olunca yoksa başka zamanlarda biz hafta sonları iki üç kere yaptığımız oluyor onun için gün aşırı deneyince bile içeride sperm oluyor onun için sıkıntı yapma kendine
Teşekkür ederim canım öyle yapacağım.. ☺️

Ya kızlar bir bakin lütfen saat 16:29 gibi bir daha yaptım ovu testi. En son iki saat önce kupayla yeşil çay içmiştim ona rağmen çok daha koyu çıktı şimdi bu pozitif mi demek acaba bilemiyorum anlayanlar yardımcı olursa sevinirim 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 bir de dün gece olmuştu ilişki bugün olmalı mı acaba ? Bu arada bugün olsa bile anca gece 2-3 gibi olur ilişki oğluş geç uyuyor🤓 Papatyamaviss Papatyamaviss @bebekheyecani
banada öyle geliyor yaeın pik olacak acele etme istersen yarını değerlendir 🥰

Kızlar tam 17 gün regl gecıkmem var. testler hep negatif ilk defa böyle oluyor,korkuyorum gec döllenme olsa cıkardı bu kadar zamana demi? Bu ay sıgarayı bıraktım ondan olabılır mı.. 🥺🤦🏻‍♀️
Ben 1 defa tamda 17 gün gecikme yaşadım ve benim adetlerim hep düzenli..kandan çok baktım hep neqatif gösteriyordu tam 17 günde adet oldum ..doktor dedi hiç bir sorunun yok aşırı stresten olmuş öyle

X