2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Cnm değer azdır
Bat gelmedi daha
Kan için bekle
Düşük değerle öğrenme
evet canım benım batı bekleyecegım zaten kan ıcın kı bıde ben extra takıyorum endıselenıyorum bat gunu yada bır gun sonra nasıp olursa ınsallah testlerım koyulasmaya devam ederse vereceğim :)

Kızlar daha önce hiç yasmin yada başka marka hap kullanmadım kullananlara bir sorum var yasmin bitince adet ne zaman gelmiş olur bugün 2. gün ilaç biteli ateşim yükseliyor gelen giden bir adette yok kasıklarım ara ara çok sancıyor yalnızca.

kızlar akşam süt maydonoz buharı yaptım gece bir ter attım sabah ta yumurta akı gibi şeffaf akıntım oldu bugünde yapsammı yoksa bıraksammı @siyah yada gri melisaa93 @Zeynocccan
Ovülasyon testi yapsana pike yakın değilse yine yaparsın Belki buhar yaptığın için akıntı başladı öyle bir etkisi var mı bilmiyorum

Bende yapacaktım ama bu ay nanay doktor kontrolünden sonra değerlerim normale döner İnşAllah

ilişki olmadı zaten yapmasammı acaba bilemedim

ovu beni strese sokuyor diye almadım ateşle takip ediyorum ateşim daha yükselmedi canım dün 36.10 du bugün 36.20 cıktı kac gündür bu aralıkta

Valla benim hap bittikten 5 gün sonra geliyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…