2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Dün hepımız ıcın dua ettım tabıkı ısım bılmedıgımden toplu bır dua oldu Hayırlısı ıle inşallah canım hepımız guzelce hamıs hamıs cıkacagız burdan dualarımda olacaksın :))

Bebeğim bu da yeterince koyu ki bence... Roll gebelik testinde gördüğüm sabah 57ydi düşün. Sonrakiler Artımed di. Bana göre benimkiler de kopkoyu değildi ki Ayrıca rahatsızlık falan ne demek hiç yakıştıramadım Aklım sizde hep kız. Benim topik sakin gidiyor arada size de bakıyorum

Kuzum onu nasıl yapıyorsun bende yapmak istiyorum bu ay ya iltihap felan varsa söküyormuş diye duydum
burda arkadaşlardan duydum bende canım bende de biraz enfeksiyon vardı bakalım inş. işe yarar ben yarım kilo süte bi bag maydonuzu bölüm gelişi güzel elimle parcalayıp koydum bi yemek kaşıgıda zeytin yagı kaynayıp buharı cıkınca kapattım kovaya koydum bi 10 15 dk durdum sonra sıkı giyindim üşütmemek için bakalım bu ay hamile kalırsam buna baglarım bugünde yapıp bırakırım yumurtlama haftasındayım öncesinde fitil kullandıgım için yapamadım

hadı at attt bıdaha bakacağımmm bende eskı gebelıgıme baktım reglden bı gun oncemı bat gunu mu ne 82 cıkmıs 4 gun sonra vermısım bıdaha kan 500 lerde cıkmıs bıdahada vermemısım zaten hadı ya beklıyorummm at bakemmm 57 gordugun kacıncı gunundu

kızlar akşam süt maydonoz buharı yaptım gece bir ter attım sabah ta yumurta akı gibi şeffaf akıntım oldu bugünde yapsammı yoksa bıraksammı @siyah yada gri @melisaa93 @Zeynocccan
valla canm benm bu buharda anladığım yumurtlama başlayıncaya kadar buharın yapılması nette okudm sıcak yumurtalıkları uyarıyormuş ovu testi satanlarda dikkat edersen yumurtlamanın olduğu günler sıcak suyla duş almayın hem yumurtalar hemde sperm için iyi değil diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…