2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

fnd_50 fnd_50 benim ateşe başkana.
20. Gün. Bu ay soğan kürü yaptım yumurtlama ya olmayacak, ya gecikecek. Regle de 7 gün kaldı.

Eklentiler

• Screenshot_2023-01-31-11-02-08-539_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    Screenshot_2023-01-31-11-02-08-539_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 33
kız az once aklıma geldınn dedim napıyor bı bakayım dıye :KK200: saglıkla ilerlesin inşallah canım benım sen neler yaptınn bakalım nasıl gıdıyor
Kalp kalbe karşı :KK68: iyiyiz canım, dün kontrole gittim her şey yolundaymış çok şükür ama korku ve ümit durumu hep var, bulantılarım oluyor ilaçla idare ediyorum. İçimden bir ses bu sefer senin için de her şey yolunda gidecek diyor :KK66:

Selam arkadaşlar 11 aydır bebek istiyoruz olmadı.Olursa ilk gebelik olacak inşallah🙏🏻 26 yaşındayım pcos ve hasimato var.Hep devlette doktora gidiyordum 1 yıl korunma yapacak bir şey yok diyordu.Dün özel bir hastanede iyi bir doktora muayene oldum.Dr önce adetin 3. günü hormonların bakalım sonra düşünelim plan çizelim dedi.Pcosun çok sorun olacak gibi durmuyor bir bakalım dedi.Bir de vajinal usgde rahminde bir değişiklik var perde şeklinde gibi bir şey görüyorum gebelik durumlarında düşük olabilir hormonlarına baktıktan sonra hsg çeksek iyi olur diye düşünüyorum dedi.Esime de sperm testi önerdi.Bir tedavi sürecine girdik bakalım ne olacak hakkımızda hayırlısı olsun.Insallah hayırlı bir sürede çok beklemeden bir gebelik olur.Sizlerle de paylaşmak istedim.🙏🏻

Kalp kalbe karşı :KK68: iyiyiz canım, dün kontrole gittim her şey yolundaymış çok şükür ama korku ve ümit durumu hep var, bulantılarım oluyor ilaçla idare ediyorum. İçimden bir ses bu sefer senin için de her şey yolunda gidecek diyor :KK66:
cok sevındım cok mutlu oldum senın adına guzelce buyusun ınsallah 14-15 haftalar gıbı bı nebze olsun rahatlarsın inşallah bulantı durumunda biliyorsun ıkıncı trımester cok daha rahat guzel relax gecıyor senın ıcn az kalmıs :) dua et bıze teyzesı saglıklıca buyusun miniğimmm :)

cok sevındım cok mutlu oldum senın adına guzelce buyusun ınsallah 14-15 haftalar gıbı bı nebze olsun rahatlarsın inşallah bulantı durumunda biliyorsun ıkıncı trımester cok daha rahat guzel relax gecıyor senın ıcn az kalmıs :) dua et bıze teyzesı saglıklıca buyusun miniğimmm :)
Amin canım, sağlıkla tutunsun, büyüsün bebeğin :dua: öptük sizi

Selam arkadaşlar 11 aydır bebek istiyoruz olmadı.Olursa ilk gebelik olacak inşallah🙏🏻 26 yaşındayım pcos ve hasimato var.Hep devlette doktora gidiyordum 1 yıl korunma yapacak bir şey yok diyordu.Dün özel bir hastanede iyi bir doktora muayene oldum.Dr önce adetin 3. günü hormonların bakalım sonra düşünelim plan çizelim dedi.Pcosun çok sorun olacak gibi durmuyor bir bakalım dedi.Bir de vajinal usgde rahminde bir değişiklik var perde şeklinde gibi bir şey görüyorum gebelik durumlarında düşük olabilir hormonlarına baktıktan sonra hsg çeksek iyi olur diye düşünüyorum dedi.Esime de sperm testi önerdi.Bir tedavi sürecine girdik bakalım ne olacak hakkımızda hayırlısı olsun.Insallah hayırlı bir sürede çok beklemeden bir gebelik olur.Sizlerle de paylaşmak istedim.🙏🏻
Tedavi sürecine girdik diyenleri görünce çok mutlu oluyorum. Çünkü tedavisi olan bir durum belli ki :KK68:

İnşallah en kısa sürede tedavilerinizi olup hamilelik haberini de alırsınız. Bu süreçte motivasyonunuzu düşürmeyin asla. Bu tedavi süreçleri kiminde 1 ay sonra bile etki edebiliyor.

Merhaba Ben de sizinle aynı durumdayım 5 ay bitti gebelik oluşmadı yaşlarımız vs aynı evliliğimizin dördüncü yılına girdik hep eşim korundu bu zamana kadar birkaç devlet hastanesine gittim hormon vs bakıldı ama bir sorun yok denildi ama bende hep özelde iyi bir doktora gitmeyi istiyordum siz süreç itibari ile mi gittiniz birde istanbulda mısınız

kızlar selaam bugün itibari ile reglim azalarak bitiyor inşallah en fazla yarına uzar diye düşüyorum hummalı çalışmalar başlıyor önerilerinize açığım bildiklerinizi esirgemeyin benden de lütfen 🥰

bence yapma kuzum ne olur ne olmaz

bilemedimki canm o gelen akıntı yumurtlamanın mı yoksa buharın etkisimi ovu testin varsa istersen bak bi yumurtlama varmı ona göre evam edersin ben o gün drken bugün derken yapamadım
ovu yok elimde de ateşim yükselmedi bu akşamda son kez yapıp peşine ilişki düşünüyorum olur mu olmazmı görecez bakalım

kızlar selaam bugün itibari ile reglim azalarak bitiyor inşallah en fazla yarına uzar diye düşüyorum hummalı çalışmalar başlıyor önerilerinize açığım bildiklerinizi esirgemeyin benden de lütfen 🥰
Geçen aydan aklımda kalan çalışma önerisi doggy pozisyonu oldu benim. Onu deneyen herkes tutturmuştu sanki. Bir de hemen kalkma ilişki sonrasında. Gerisi Allah'a kalıyor.

burda arkadaşlardan duydum bende canım bende de biraz enfeksiyon vardı bakalım inş. işe yarar ben yarım kilo süte bi bag maydonuzu bölüm gelişi güzel elimle parcalayıp koydum bi yemek kaşıgıda zeytin yagı kaynayıp buharı cıkınca kapattım kovaya koydum bi 10 15 dk durdum sonra sıkı giyindim üşütmemek için bakalım bu ay hamile kalırsam buna baglarım 😅bugünde yapıp bırakırım yumurtlama haftasındayım öncesinde fitil kullandıgım için yapamadım
Ben adetim biter bitmez yapayım o zaman canım bunu çok duydum çünkü

X