2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Günaydın kızlar.Ben yaptım test ama üzüldüm koyu bekliyordum altdakı şimdiki

Eklentiler

• IMG20230131071340.jpg
    64,2 KB · Görüntüleme: 93
  • IMG20230131071302.jpg
    106 KB · Görüntüleme: 97
Ya özlem hoca direk rapor veriyor onu sıkıntı yapmıyor hiç hastaneye gitme konusunda iş yeride problem yapamaz keyfi bişey değil sonuçta. Ben işe başladıktan 1 hafta sonra kürtaj olmak zorunda kaldım 10 gün gitmedim psikolojim iyi değildi. Düşün 1 hafta çalıştım 10 gün rapor aldım kimse bişey diyemedi

Canım her lh ın fsh tan yüksekliği pco olmuyor için rahat olsun. Onunda belli bir oranı var eğer onun altındaysa durum normaldir olsa doktor bilgi verirdi
Evet bende şaşırdım aslında çünkü doktora gösterdim sonuçlarımı normal dedi ama devlet hastanesi diye hemen kafamda dedim ilgilisizler tam bakmamıştır

Kuzum bende görüyorumda ama düne bakarak biraz daha koyu bekliyordum..benim adetime var acaba ondanmı öyle
Canım ben olsam kan verir kanda yükselmeyi takip ederim bu tarz gebelik testinden koyulaşma takip etmeyi mantıklı bulmuyorum ben zaten 14. Gün normalde test günün senin

Canım ben olsam kan verir kanda yükselmeyi takip ederim bu tarz gebelik testinden koyulaşma takip etmeyi mantıklı bulmuyorum ben zaten 14. Gün normalde test günün senin
Doktor bana aşılamanın 14 günü dedi gel..ama bu gün aşılamanın 12 günü ondan test yapıyorum

Doktor bana aşılamanın 14 günü dedi gel..ama bu gün aşılamanın 12 günü ondan test yapıyorum
Kız o zaman niye acele ediyorsun deli mantıkken yumurtanın çatlamasının 12. Günü oluyor bu zaten iğne etkisinin kalmadığından %100 emin olabilirsin inşallah yarın daha koyu bir test görürsün

Kız o zaman niye acele ediyorsun deli mantıkken yumurtanın çatlamasının 12. Günü oluyor bu zaten iğne etkisinin kalmadığından %100 emin olabilirsin inşallah yarın daha koyu bir test görürsün
Yaa İn şa Allah ya ben yapmıcaktım erkenden..büyük umutla bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…