2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Çok sağol canım benim Allah'ım isteyen herkese versinn. Evet kuzum volüm, normalde 1.5/2 mlden başlaması lazım benim eşimin 0.3 ila 0 5 ml idi. İmipiramin tedavisi gördü sadece birkaç gün .
Canım hayırlı olsun saglıkla ilerlesin inşallah belirtilerin var mıydı

Iyi akşamlar hanımlar bugun hastaneue gittim vajinanal ultrasyon yapıldı pcos görünümlu cikti ve sag over de 17mm folikül var dendi bugun adetimin 16. Günü ne demek oluyor bu internetren baktigim da yumurta diyordu ama bilen varsa bir bilgilendirebilir mi adetten beri ovulasyon testi yapiyorum dun yaptigim da biraz daha kirmizilastmisti bugun yapamadim ve insülin direnci çıktı glifor ilacina başlandı kilo vermem gerekiyor bu durumda hamile kalan var mi?

Kızlar şimdi birley sorucam size ben şuan kimyasal gebeligin kanamasını yaşıyorum yenide klomen kullanmam için adetin 3.günü başlamam gerekiyor ya şuan ben adetmi sayılıyorum yoksa tedaviye başlmak için bir daha mı adet olmam gerekiyor

Kizlar merhaba, pcosum adetimin 30. Gunundeyim bugun. 23 ocakta gittigimde dr gelisen bi yumurta hala yok demisti. Testlerim bu sekilde. Sorum su ki; bugun yaptigim iki testin arasinda baya fark var. Ovulasyon testi yapanlar kac saat oncesinden hic sivi almiyor? Cunku 22:30 da yaptigim testi 2,5 saat su icmeden yaptim. Dogrusu nedir

Eklentiler

• 0854A620-40CA-4C19-B792-F77182485EA6.jpeg
    81 KB · Görüntüleme: 72
  • F9000662-3282-4D1C-8805-61EC402276B0.jpeg
    60,2 KB · Görüntüleme: 63
Du içmeden yaptığın daha doğru çıkar tabiki pozitif çıkmış teste göre bir kaç gün içinde çatlama olabilir

Kızlar tahlil sonuçlarım çıkmış hepsi normal yaziyir da prolaktin referans dışı yazıyor bı bakar mısınız çok mu yüksek nasıl düşürülüyor
Büyük ihtimalle dostinex diye mercimek tanesi kadar haptan verecek o anında düşürüyor çok yüksek değil moralini hiiiç bozma. Prolaktin =stres hormonu demek. Benim ilk gebeliğimde 30-40 arasınbir şeydi doktor dostinex verdi bir de Progestan o ay hamile kalmıştım.

Du içmeden yaptığın daha doğru çıkar tabiki pozitif çıkmış teste göre bir kaç gün içinde çatlama olabilir
Az once afedersin wcde pecetese yumurta aki kivamini gordum. Bu akinti olaylarini hic bilmiyorum yorumlayamam da pek. Yumurta aki gibi olunca yumurta catlamis mi oluyordu? Yoksa olgunlasmis catlamaya hazir yumurta mi oluyordu? Sabah daha yogumdu akintim. Yardimci olursaniz sevenirim cok stres yaptim

Canım çoğu antibiyotik grubu sanılanın aksine gebelikte güvenle kullanılıyor ben hastalarım için genelde kadın doğuma konsülte ediyorum daha kullanamaz diyen kadım doğumcu olmadı hep onay veriyorlar .. ama tabi ağrı kesici çok kısıtlı aynı zamanda röntgen de her türlü yasak. Ama dediğim gibi genelde antibiyotik hamileliğine uygun onlarca var ve iyi de gelir mutlaka git ihmal etme geçmiş olsun

Bata 6 gün kaldı 9 gün kaladan beri hep çok silik çıkıyor normal mi ?

Eklentiler

• 0C0D5BBE-43F5-4035-9B5C-D13E6B912468.jpeg
    277,1 KB · Görüntüleme: 63
  • 7F5CA739-B1E1-4CA1-A7E4-974AD0465F3B.jpeg
    295,2 KB · Görüntüleme: 58
Canim bu kacinci gundeki beta degeri acaba? Bat a daha var miydi. Yoksa gecikmen olmus muydu?

5 ocak 5 ocak 2 şubat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…