2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Çok ince iş ben uğraşamam sanırım bademi doğrudan yiyorum olmaz mı

Mantığını şimdi anladım canım teşekkür ederim

Çiğ çiğ 5 tane badem yemeye çalışıyorum ceviz fındık ta dahil zaten gebe kalmadan daha onu da yiyim aman buda iyi sağlıklı iyimiş yumuetalara derken 3 4 kilo aldım bile
Ben yumurta kalitesi için 2 kez düzenli incir tükettim.
Folik asit kullandım.
Omepa Q10 killandik balık yağı

Ama kaç aydır gebelik olusmayinca motivasyonumu kaybettim artık. Kullanmıyorum folik asit bile.

Çiğ çiğ 5 tane badem yemeye çalışıyorum ceviz fındık ta dahil zaten gebe kalmadan daha onu da yiyim aman buda iyi sağlıklı iyimiş yumuetalara derken 3 4 kilo aldım bile
5 az 10 un üzerine çıkar bence 11 fındık 3 ceviz 2 incir yeterli diyorlar genelde benim kadın doğumcum 7 zeytin 1 incir muhakkak tüket demişti. Olsun kilo değişken birşey önce gebe kalalım sonra gebe diyetisyenine başlarız

Ben yumurta kalitesi için 2 kez düzenli incir tükettim.
Folik asit kullandım.
Omepa Q10 killandik balık yağı

Ama kaç aydır gebelik olusmayinca motivasyonumu kaybettim artık. Kullanmıyorum folik asit bile.
Ben de bu ay öyle oldum ya havadan mıdır nedir ne umut ne pozitiflik kaldı saldım kendimi valla düzenli kullandıklarımı bayağı gevşettim rastgele aklıma gözüme ne takılırsa o an alıyorum ama eski itinam kalmadı

Aynen canım gebelik olsun da sağlığı bozmadığı sürece kiloya razıyım ben de alınır verilir çok önemli değil yeter ki olsun gebelik bahanesi olur zaten kilonun yeriz o zaman napalım

Aynen canım gebelik olsun da sağlığı bozmadığı sürece kiloya razıyım ben de alınır verilir çok önemli değil yeter ki olsun gebelik bahanesi olur zaten kilonun yeriz o zaman napalım
Banada dualı bı tane macun hazirlattilar uzun biraz ama her deneyen hamile kalmis bakalım tutarsa sizede diyeceğim iki üç ay kullanmak gerekiyor ama

Merhabalar arkadaşlar yaptığım ovulasyon testinden bişey anlamadım. Yorumlar mısınız dün betam 0.100 çıktı

Merhabalar arkadaşlar yaptığım ovulasyon testinden bişey anlamadım. Yorumlar mısınız dün betam 0.100 çıktı Eki Görüntüle 3190659
Gerçekten bişey anlaşılacak gibi de değil bunun benzerini bir arkadaş yaşadı ocak topiğinde hatta az önce ondan bahsettik arada adette gördü sonra hamile çıktı biraz daha bekleyip testi tekrarla canım ne olur ne olmaz arada değerlendirme de devam et her ihtimali düşünerek , bence…

Teşekkür ederim canım

Merhabalar arkadaşlar yaptığım ovulasyon testinden bişey anlamadım. Yorumlar mısınız dün betam 0.100 çıktı Eki Görüntüle 3190659
Çatlama bı ihtimal 3ü de olabilir gibi geldi ama diğer günleri yorumlayamadim gebelikten ötürü nü diye düşünüyorum ama beta da düşük çıkmış hiçbir şey anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…