2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ben folik asiti kürtajdan sonra bırakmıştım tekrar başlasam mi bilemedim. Önceden vifolic kullanmıştım. Ne yapmalıyım sizce
Toplam ne kadar kullandım canim ?
Ben 6 ay felan kullandım gebelik olusmayinca bıraktım, arada alıyorum.
Gebelik oluşursa yeniden düzenli almaya başlayacağım.

Belirli bir doktora gitmiyorum. Fırsatım olmadı. Bu ay çok ümitliydim adet olunca moralim bozuldu biraz.
Hiç bozma moralini moral herşey valla hele bazı önemli hormonlar stresten hemen etkileniyor
Barsa nasibimizde ne yaparsak yapalım engellyemeyiz zaten inşallah çok bekletmez vakti gelmiştir diyelim

Kızlar anlayan var mı eşimi bugün ürolojiye götürdüm sperm testi için ama sperm sayısını göremiyorum doktoru her şey normal demiş ama neye göre anlamadım yani ben anlayan varsa yorumlayabilir mi
Sonuçlarınız gayet iyi burada bir morfolojiye birde ileri hareketle yerinde hareketli seviyelere bakmak önemli yine de tedavi sürecinde keçi boynuzu pekmezi siyah üzüm çekirdeği öğütülmüş fındık ve ceviz ile macun yapıp hergun bir kaşık kullansın destek amaçlı

Ben folik asiti kürtajdan sonra bırakmıştım tekrar başlasam mi bilemedim. Önceden vifolic kullanmıştım. Ne yapmalıyım sizce
Ben gebelik öncesi hazırlık olsun diye bir dr'a gitmiştim. Ve bilerek regl dönemi gittim hormon kontrolü bisey yapar belki diye kadın şimdi böyle alttan muayene edemem regl dönemi gelme gibi bişey yok, Regl bitsin öyle gel dedi aynı zamanda kan degerlerim için de yönlendirdi. Sonrasında kan degerlerim iyi çıktı, yumurtlaliklara da baktı herşey çok güzel dedi. Folik asite başlıyim mi 3 ay önceden başlanması gerekiyormuş demiştim( okuduğum kitaplarda drlarin söylediği de bu şekilde) yeşillik tuketiyorsan sorun yok ben baslatmiyorum ama almak istersen kendin al dedi. Sonrasında yine burada da hormon testleri için adetli gidildiğini okudum, kadına güvenim iyice bı azaldı ve buradaki arkadaşların kullandığı ilaçlardan yola çıkarak ben kendim almaya başladım Dr bişey demeden. Aay çok uzattım sanırım

Ben yeşillik tüketiyorum genelde. Arkadaşım ilk çocuğunda gebelik öncesi kullanmış, ikinci çocuğunda ise kullanmadan hamile kalmış. Geçen ay kan vermiştim hasta olunca kan sonuçlarımı gösterememiştim. Tekrar kan mi vereyim yoksa o sonuçları göstersem yeter mi acaba.

Hiç bozma moralini moral herşey valla hele bazı önemli hormonlar stresten hemen etkileniyor
Barsa nasibimizde ne yaparsak yapalım engellyemeyiz zaten inşallah çok bekletmez vakti gelmiştir diyelim
29 yaşındayım biraz da ondan stres yapıyorum. Çok isteyince olmayınca rahatlayamıyorum bir türlü.

Aynen öyle maalesef bazı şeyleri bazı doktorlardan daha iyi biliyoruz demekki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…