2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Çatlama bı ihtimal 3ü de olabilir gibi geldi ama diğer günleri yorumlayamadim gebelikten ötürü nü diye düşünüyorum ama beta da düşük çıkmış hiçbir şey anlamadım
Kan vermeden önce gebeliktendir dedim çok heyecanlıydım betamı öğrenince üzüldüm

Ben yumurta kalitesi için 2 kez düzenli incir tükettim.
Folik asit kullandım.
Omepa Q10 killandik balık yağı

Ama kaç aydır gebelik olusmayinca motivasyonumu kaybettim artık. Kullanmıyorum folik asit bile.
Selam cnm
Kac aydir gebelik bekliyosun
Senin dusundugun herhangi bi sorun varmi?

Selam cnm
Kac aydir gebelik bekliyosun
Senin dusundugun herhangi bi sorun varmi?
9 aydır canim.
Benim 8 yaşında kızım var.
Yaşta 37
Eşimde bir sorun çıkmadı.
Bende de hormonlarda bir sikinti görünmüyor ama burası ile uzak bir ilçe, doktorlar yumurta takibi felan yapmıyor, 1 kez klomen kullandım sadece.

Ben yumurta kalitesi için 2 kez düzenli incir tükettim.
Folik asit kullandım.
Omepa Q10 killandik balık yağı

Ama kaç aydır gebelik olusmayinca motivasyonumu kaybettim artık. Kullanmıyorum folik asit bile.
Bir tüp bebek sayfasında şöyle yazıyor canım. Birde rahim filmi çektirmiş miydin
Adet döngüsünü düzenleyen hormon süreçleri üzerinde olumlu bir etkiye sahip olarak yumurtlamayı teşvik eden birkaç bitki bulunmuştur. Bu bitkilerden üçü;
  • Tribulus (Tribulus terrestris) - Tribulus, yumurtalıklara karşı bir afiniteye sahiptir ve yumurtlamadan önce kullanıldığında yumurtlamayı teşvik ettiği bulunmuştur.
  • Vitex veya Chaste Tree Berry (Vitex agnus-castus) - Vitex kısmen vücudun yumurtlamanın oluşmasına neden olan hormon olan luteinize edici hormon (LH) üretme yeteneğini kısmen destekler.
  • Saw Palmetto (Serenoa repens) - Saw Palmetto bastırılmış yumurtlamayı uyarabilir.

İki ay önce doktora gittim bütün tahlillerim ultrasonum temiz dedi doktor canım, ben anlamadım yumurtlama mı nedir
Cnm benimde geçen ay ovu testler ım 9 gün pik kaldı
Bnde de pco var
Ya bi çok yumurtlama oluyor
Yada lh idrardan geç atılıyor, ya, da kiste dönüşüyor çatlamıyor diye düşünürken,
Ne oldugunu tam anlamadan Bn gebe kaldım bu ay ama maalesef kimyasal oldu

Benimkiler de pik gibi ben de pco yok doktor baktığında her şey güzel bu ay hamileyim diye gelebilirsin dedi 4 tane yumurtan görünüyor dedi mutlu olmuştum. Stresim yok şükür hatta 16. Gün yumurtlamam görünüyordu aynı gün yumurtlamam oldu

İki türlü oluyor birisi hormonlarda birisi ultrason görüntüsünde benim kanda yok mesela ama ultrason görüntüsünde var muhakkak varsa birinde çıkar canım. Ama hormonlara adetin 2-3-4. Günü bakıyorlar bildiğim kadarıyla. Çok dirençli yumurta olduğunda gün içinde 2-3 tane havuç tüketebilirsin

Adet donemin nasil
Duzenlimi

Canim benim bir kızım var 8 yaşında.
Taşınma durumum var il degistirecegim.
İl değiştirdikten sonra daha kapsamlı bir hastanede daha kapsamlı bir tedaviye başlamak istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…