Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben yumurtlama döneminde griptim biliyorsunuz bu yüzden ayın 13 ü ve 14 ünde ateşim yüksek olunca ff çizgiyi çekti. ovülasyon testini ayın 14 ünde yaptım en son pik gördükten 1 gün sonra çatlamış kabul ettim acaba benim yumurta tam olarak pazar günü çatlamış olabilirmi. Ateşim belirtilerim önceki gebeliğime çok uyuyor karın ağrısı ve bel ağrısı yaşıyorum 3 gündür ama gebelik negatif
@melegim can imagination forever imagination forever @bebekheyecani Mervenur277 Mervenur277 sevayd sevayd @fnd_50 @Papatyamaviss ve etiketlemeyi unuttuğum diğer kızlarım😍
Bence olabilir canım dediğin gibi ayeş tablosunu ateşin yükseltmişse sen de o gün hala pik gördüysen çatlaman dediğin günde gerçekleşmiş olabilir , o güne göre bakarsan da anca bir kaç gün içinde belli olur yani hala umut var.inşallah 🙏😍

Kızlar ben erken gebelik ve kaset test alıp yaptım. İkisi de tertemiz bembeyazdı. Son 1 haftadır ateşime de bakıyordum bu 2 -3 gün baya düşmüştü. Hiç bir ağrım vs de kalmadı sanırım kullandığım duphaston ilacının da yan etkileri olabilirdi yaşadıklarım. Hatta bir yerde okudum ilk kez korunmadığında kişinin vücudu çok fazla belirti veriyormuş vücut hamile kalmaya çalışıyormuş çünkü. Ben bu ay aşağıdaki belirtileri yaşadım ve hamilelik olmadı, Şubat başlığından devam edeceğim ancak yine burayı da kontrol ediyor olurum :KK39:

Belirtilerim:
  • Bel ağrısı
  • Kasık ağrısı
  • Rahim içimi jiletle kesiyolar gibi acı
  • Sarımsı ve beyaz akıntı
  • Mide bulantısı(1 gün)
  • Karnımda gergin bir his
  • Bacağıma uzanan kramplar ağrılar
Şimdi reglimin gelmesini bekleyeceğim. Büyük ihtimalle yarın öbürgün gelir. Gelince yine yazarım olmadı.

Şubat ayında hepimiz hamileyiz hayırlısıyla, arrivederci :KK25:

Bende bu sabah dahil aşırı terlemiş kalkıyorum bu aralar ama ateş düşüşe geçti zaten 29 ocak yasmin bitiyor sonra adet başlaması gerekli inşallah düzene girmiştir adetim artık. Zaten hamile kalma çabasında olup birde adet düzensizlikleri başladımı insan ister istemez ufak bunalımlara giriyor. Düzeleceğiz inşallah 😅🤷🏼‍♀️

Eklentiler

• Screenshot_20230123-093622_FF App.jpg
    Screenshot_20230123-093622_FF App.jpg
    164,6 KB · Görüntüleme: 26
Kızlar ben erken gebelik ve kaset test alıp yaptım. İkisi de tertemiz bembeyazdı. Son 1 haftadır ateşime de bakıyordum bu 2 -3 gün baya düşmüştü. Hiç bir ağrım vs de kalmadı sanırım kullandığım duphaston ilacının da yan etkileri olabilirdi yaşadıklarım. Hatta bir yerde okudum ilk kez korunmadığında kişinin vücudu çok fazla belirti veriyormuş vücut hamile kalmaya çalışıyormuş çünkü. Ben bu ay aşağıdaki belirtileri yaşadım ve hamilelik olmadı, Şubat başlığından devam edeceğim ancak yine burayı da kontrol ediyor olurum :KK39:

Belirtilerim:
  • Bel ağrısı
  • Kasık ağrısı
  • Mide bulantısı(1 gün)
Şimdi reglimin gelmesini bekleyeceğim. Büyük ihtimalle yarın öbürgün gelir. Gelince yine yazarım olmadı.

Hangi markalar ile yaptın?
Fotoğraf atma şansın var mı?

Belirtilerim:
  • Bel ağrısı
  • Kasık ağrısı
  • Mide bulantısı(1 gün)

Kuzum biz bunu artık ilk ayı geçtik denemediğimiz her ay yaşıyoruz. 😅😅 Vucüd bizimle oyun oynuyor inşallah kısa sürer de bu oyun hedefe biran önce ulaşırız. Bende şubata geçicem eninde sonunda hissediyorum 🤷🏼‍♀️🙆🏼‍♀ Orada görüşmek üzere 🤗😘

Kızlar ben yumurtlama döneminde griptim biliyorsunuz bu yüzden ayın 13 ü ve 14 ünde ateşim yüksek olunca ff çizgiyi çekti. ovülasyon testini ayın 14 ünde yaptım en son pik gördükten 1 gün sonra çatlamış kabul ettim acaba benim yumurta tam olarak pazar günü çatlamış olabilirmi. Ateşim belirtilerim önceki gebeliğime çok uyuyor karın ağrısı ve bel ağrısı yaşıyorum 3 gündür ama gebelik negatif
@melegim can imagination forever imagination forever @bebekheyecani Mervenur277 Mervenur277 sevayd sevayd @fnd_50 @Papatyamaviss ve etiketlemeyi unuttuğum diğer kızlarım😍
kesınlıkle olabılır canım.demıstım ya sana doktor dıyorkı yumurtlamayı tam olarak tespıt edemeyız ovulasyon testınde bıle o yuzden gun asırı ılıskı onerıyorum demıstı.zaten sen orayıda degrlendrmıssın baktımda.hala negatıf degıl yanı bence sonucun.bat gunun ne zamansa bır gun onceden son kez bı kaset test yaparsın.varsa o zaman cıkar dıye dusunuyorum.

Ya bende hamileyim kesin dedim karın ağrısı ve bel ağrısı yaşayınca gittim kan verdim negatif çıktı oturdum kaldım yerime 😂 erken öten horuz misali oldum😂 Allah'ım inşallah o mucizeden hepimize nasip eder🤲🏻
Aynı ateşimiz aynı gidiyordu günlerimiz arasında bir gün var ben de bugün kan verdim negatif çıksa bile adet olana kadar inanmam ben

Ayyy inşallah öyle olmuştur ya🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Bence olabilir canım dediğin gibi ayeş tablosunu ateşin yükseltmişse sen de o gün hala pik gördüysen çatlaman dediğin günde gerçekleşmiş olabilir , o güne göre bakarsan da anca bir kaç gün içinde belli olur yani hala umut var.inşallah 🙏😍

Kızlar cumartesi günü kanla karışık bir pıhtı geldi vucudumdan ama devamı gelmedi ben dün olcak regl diye düşünürken sabah ağrılarım vardi ama öğleden sonra geçti daha gelen giden yok program dünü gösteriyordu yumurtlamam 8 ocaktaydi 18 ocakta yaptım negatif çıktı onun için korkuyorum da test yapmaya sizce biraz daha beklemelimiyim test icin

X