Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bende ılk baslarda kımselere soylemıstım hanı dusunuyoruz falan dıye artık herkes bılıyor :KK70:
Geçen hafta kayınvalidemde mevlüt vardı orada akrabaları meraklı grup sordu. Ben bu konularda çok doluyum tek bir cevap verdim artık sert ve düz yürüyorum bu konuda herkese 😅😅 dedim ki Allahın ne zaman vereceğini ben nereden bileyim, size bana soracak hali yok dedim. Artık bu tarz sorularda çığlık atasım geliyor deli sansınlar. 🤣🤣

Geçen hafta kayınvalidemde mevlüt vardı orada akrabaları meraklı grup sordu. Ben bu konularda çok doluyum tek bir cevap verdim artık sert ve düz yürüyorum bu konuda herkese 😅😅 dedim ki Allahın ne zaman vereceğini ben nereden bileyim, size bana soracak hali yok dedim. Artık bu tarz sorularda çığlık atasım geliyor deli sansınlar. 🤣🤣
İyi demişsin. Ben de soran olunca "biz yaptık size söylemedik" diyorum :KK70: ehehheeh suratları düşüyo. Birinede "altın takçaksınız anlaşılan sorduğunuza göre, çok teşekkür ederiz şimdiden" dedim bozuldu

Eklentiler

• DC3A464C-B5B9-46A5-A5DF-394708291FAA.png
    DC3A464C-B5B9-46A5-A5DF-394708291FAA.png
    212,2 KB · Görüntüleme: 38
Kız bu cümle valla harika ben aklımda tutayım

İyi demişsin. Ben de soran olunca "biz yaptık size söylemedik" diyorum :KK70: ehehheeh suratları düşüyo. Birinede "altın takçaksınız anlaşılan sorduğunuza göre, çok teşekkür ederiz şimdiden" dedim bozuldu
Çok iyi demişsin ağzına sağlık insanların mahrem hayatına ne kadar meraklı bu insanlar. Eskiden sessiz kalır kendimi yerdim şimdi hiç lafımı esirgemiyorum çirkef desinler sormasınlar bir daha. 😅😅

X