Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaptırmadım test vazgeçtim. Negatif çıkarsa üzülürüm kaset erken gebelik testi yaptım yine negatif. Erken dediğiniz gibi galiba. Ben böyle yapınca eşimde üzülüyor . Bakalım Allah büyük…
Adet gecikince yapmak her zaman daha uygun en azından kimyasal olma olasılığı daha az oluyor keseyi görme süren daha kısalıyor bekle evet kuzum en kötü bat günü bi idrar testi patlatırsın pozitif görürsen hemen kan verirsin

Eşimin içi rahat etmedi gitti baska nobetcı eczaneden albi markalı bı kaset test aldı geldı ve sonuc ustelık cok su içmiştim 5 dakka oldu yapalı. Resmen artımedın o beyazları sahteeeee! Siz diyodunuzda ben savunuyodum bıde. Kac çeşidi varmıs bu artımedın bılmıyorum. Mavı kenarlıları dogru düz beyazlar yanlıs. Plastıgınden bıle bellı sıfır kalıte !
Bu albi mi🤦 güya biz de bunları artimed sanıyorduk 🙃🙃🙃

Acilllllll Arkadaşlar merhaba çatlatma iğnesinin 16. Günündeyim adetime 2 gün kaldı 2 tane gebelik test yaptım silik çıktı kan verdim beta 10.96 çıktı sizce hamilemiyim iğnenin etkisi girmiştir dimi
Hamilesin canım çatlatma iğnesinin etkisi kalmazdı şimdiye

Kızlar ben yumurtlama döneminde griptim biliyorsunuz bu yüzden ayın 13 ü ve 14 ünde ateşim yüksek olunca ff çizgiyi çekti. ovülasyon testini ayın 14 ünde yaptım en son pik gördükten 1 gün sonra çatlamış kabul ettim acaba benim yumurta tam olarak pazar günü çatlamış olabilirmi. Ateşim belirtilerim önceki gebeliğime çok uyuyor karın ağrısı ve bel ağrısı yaşıyorum 3 gündür ama gebelik negatif
melegim can melegim can imagination forever imagination forever bebekheyecani bebekheyecani Mervenur277 Mervenur277 sevayd sevayd fnd_50 fnd_50 Papatyamaviss Papatyamaviss ve etiketlemeyi unuttuğum diğer kızlarım😍

Eklentiler

• IMG_20230123_081033.jpg
    IMG_20230123_081033.jpg
    114,8 KB · Görüntüleme: 44
  • Screenshot_2023-01-23-08-17-52-645_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    Screenshot_2023-01-23-08-17-52-645_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    85 KB · Görüntüleme: 43
Kızlar ben yumurtlama döneminde griptim biliyorsunuz bu yüzden ateşim yüksek olunca ff çizgiyi çekti. ovülasyon testini ayın 14 ünde yaptım en son pik gördükten 1 gün sonra çatlamış kabul ettim acaba benim yumurta tam olarak pazar günü çatlamış olabilirmi. Ateşim belirtilerim önceki gebeliğime çok uyuyor karın ağrısı ve bel ağrısı yaşıyorum 3 gündür ama gebelik negatif
melegim can melegim can imagination forever imagination forever bebekheyecani bebekheyecani Mervenur277 Mervenur277 sevayd sevayd fnd_50 fnd_50 Papatyamaviss Papatyamaviss ve etiketlemeyi unuttuğum diğer kızlarım😍
Ya ben de ateşini görünce seni hamilesin diye düşündüm. Sen azcık daha bekle bence de. Dün regl gecikmesinin 17. gününde hamile olduğunu öğrenen bir kadının başlığını okudum. Gecikmenin 10. gününe kadar hep negatifi görmüş testlerde ve kan tahlilinde. Regl gelirse anlarsın zaten.

Ya ben de ateşini görünce seni hamilesin diye düşündüm. Sen azcık daha bekle bence de. Dün regl gecikmesinin 17. gününde hamile olduğunu öğrenen bir kadının başlığını okudum. Gecikmenin 10. gününe kadar hep negatifi görmüş testlerde ve kan tahlilinde. Regl gelirse anlarsın zaten.
Ya bende hamileyim kesin dedim karın ağrısı ve bel ağrısı yaşayınca gittim kan verdim negatif çıktı oturdum kaldım yerime 😂 erken öten horuz misali oldum😂 Allah'ım inşallah o mucizeden hepimize nasip eder🤲🏻

Kızlar ben yumurtlama döneminde griptim biliyorsunuz bu yüzden ayın 13 ü ve 14 ünde ateşim yüksek olunca ff çizgiyi çekti. ovülasyon testini ayın 14 ünde yaptım en son pik gördükten 1 gün sonra çatlamış kabul ettim acaba benim yumurta tam olarak pazar günü çatlamış olabilirmi. Ateşim belirtilerim önceki gebeliğime çok uyuyor karın ağrısı ve bel ağrısı yaşıyorum 3 gündür ama gebelik negatif
Ovu seritlerinş baz al canım 15 den berı say ama bat geldı dımı allah allah ılıskıde mükoo

Ovu seritlerinş baz al canım 15 den berı say ama bat geldı dımı allah allah ılıskıde mükoo
15 ini baz alırsam bugün daha 9. Gün olur kanda ve testte negatif görmem çok normal olur😂 kız hastalıktan geberirken değerlendirdik daha napalım😂

X