Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
anladım canım bende bu ay deneyeyim bakalım olmazsa

Aynen benim de 6 gün kaldı kasık batmaları falan bitti, dediğiniz gibi ilişkiyle ilgili de olabilir o ağrılar göğüslerim falan da normal benim ya hayırlısı olsun
Benim de şafak 6. Ve aynı durumu ben de yaşıyorum. ama göğüslerim hala hassas. Resmen 1 aydır göğüslerim fena hassas bence doğum kontrol hapını yeni bıraktım ve bu ilk ayım diye hormonlarım bu ay sapıtık.

Hep öyle diyorlar zaten. Kilo ver kilo ver. Geçen sene gittiğimde doktorum kilo ver demişti bence gayet iyiydim

3.ayda da devam ederse başka yerden bir doktora mı gitsen?
Aynen ya moralini sıfıra düşürüyorlar insanın. hele 2.gittiğim doktor resmen azarlamıştı özele gidip o kadar para verip bi de azar yemiş ve odasından ağlayarak çıkmıştım. eşime olayı söylemedim ben kendi kendime duygusallaştım falan dedim, yoksa kimbilir ne olaylar çıkacaktı. hiç düşünmüyorlar yani insanların psikolojisini bu doktorlar
evet aşkım 3.aydan sonra gidebilirim eğer hala düzelmezse... inş gerek kalmaz

normal mi yani bu şekil kanama.doktora gidemedim tekrar kontrole izin alamıyorum.sonraki ay devam ettiniz mi klomene peki?
Doktor normal dedi içini temizlemiş dedi ama tekrar muayene etmedi aralıkta aldım clomifen ocakta almadım çok okudum kist oluşmuş iki ay üst üste alanlarda etkisi değer ayada devam ediyormuş ama bence git yine doktoruna iç derse içersin

Hmm hayırlısı olsun o zaman canım bende bir ay kullanıcam zaten ama bir ay bile çocuk yapmaya ara vermek biraz beni bunalttı galiba. Bitsede önümüze baksak diye düşünüyorum. Bu ay yasmin başladım ateş tavanlarda geziyor, kasık ağrılarım çok hissediliyor. Bu ay sanki olacaktı engel oldu düşüncesi git başımdan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…