Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
2 ay önce falan yaptırmştm sanırım, kasımda da amh yaptırmştım. İlk ürün alacağımda mfk bana bir iki tane değerimi sordu söyledim ona göre ürün önerdi aşkım, bildiğim kadarıyla kilo vermek dışında bi derdim yoktu. iki farklı doktora gitmiştim, açıkçası değerlerimi çok yorumlamadılar ama sadece kilo ver biraz dediler, ben de o sonucu çıkardım diyebilirim .d
Canım kilo veriyorsan yada dikkat etmeye başladıysan sağlıklı beslenme bence o da etkiliyor

Kuzum eşim 1.5 aylığına şehir dışında göreve gitmişti bende ovülasyon takibine başladım eve geldiği gece pik di. Yine de kıyamadım yorgundu dinlen bu gece olmasın dedim. Ertesi gün sabah öğleden sonra ovülasyon yaptım ve öğleden sonra çatladıgini gördüm akşamı değerlendirdik. Çalışma bizim doggy (@pozitifbiri nin tabiri ile) pozisyonundaydi 😂sonra uzanıp ayak dayama ve bel altına yastık koyma yaptım. Hergun yapmaktan ziyade bizde o gün dolu dolu yapmak kesin sonuç getirdi bence.
birşey sormak istiyorum o pozisyondan sonra ayak dayama ve belinizin altına yastık koyarken hareket edince bende daha fazla akıntı ile meni dışarı geliyor gelmesi normal biliyorum herkese oluyor ama sanki o ilk 20 dk hiç hareket etmemem gerekiyomuş gibi geliyor bana sizin öneriniz veya düşünceniz nedir

Dogy pozisyonu spermin kanallara en rahat ulaştığı pozisyonmuş, hryerde yazıyor bu
Bn 2 hamileliğimde de bu pozisyonla kaldım ve hiç kıpırdamadan yüzüstü yattım uyudum
(kızlar bnce bacak havaya değilde yüzüstü hafif popoyu yukarı kaldırmak daha etkılı)
yatarken mi yoksa ilk 20-30 dk mı popiş havada kalacak

Yaa teşekkür ederim bu mesaj bile mutlu etti beni ama 13.günde olsaydı daha belli olurdu ☺️ Ateşimde yükselmedi düşecek belliki yarın
gölgeyi bende gördüm ama umutlandırmak istemediğim için yazmadım biliyorsun gölge görüp negatif gören cok oldu yarına kadar regl olmazsan tekrarla testini canım

birşey sormak istiyorum o pozisyondan sonra ayak dayama ve belinizin altına yastık koyarken hareket edince bende daha fazla akıntı ile meni dışarı geliyor gelmesi normal biliyorum herkese oluyor ama sanki o ilk 20 dk hiç hareket etmemem gerekiyomuş gibi geliyor bana sizin öneriniz veya düşünceniz nedir
Bn kıpırdadığım an hemen akıyor
Nefesimi bıle tutuyorum 😄
Akıp gitmesin dıye
Yüzüstü ilişki bitiyor ve hiç kıpraşmadan uyuyorum 😄😄

gölgeyi bende gördüm ama umutlandırmak istemediğim için yazmadım biliyorsun gölge görüp negatif gören cok oldu yarına kadar regl olmazsan tekrarla testini canım
Onu bende gördüm de genelde testlerde çıkıyor diye düşündüm ateşim yükselmediği için. Bakalım bekleyelim Cuma’ya kadar regl olmazsam o gün yaparım da karnım ağrıyor işte regl kapıyı çalıyor 😂

Bosalma olunca hemen ayağa bile kalkmadan yatakta dönüp ayaklarımı kaldiriyordum evet akıntı olacak ama milyonlarca sperm var ve meni erkek vucudundan çıkarken yapiskanimsi kıvamda o yüzden hemen akması mümkün değil sonradan şeffaf sıvı haline geliyor. Hemencecik çıkmaz vücuttan ayağa kalkma yeter ☺️

X