Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen ya moralini sıfıra düşürüyorlar insanın. hele 2.gittiğim doktor resmen azarlamıştı özele gidip o kadar para verip bi de azar yemiş ve odasından ağlayarak çıkmıştım. eşime olayı söylemedim ben kendi kendime duygusallaştım falan dedim, yoksa kimbilir ne olaylar çıkacaktı. hiç düşünmüyorlar yani insanların psikolojisini bu doktorlar :KK43:
evet aşkım 3.aydan sonra gidebilirim eğer hala düzelmezse... inş gerek kalmaz
Gerçekten öyle bazıları ruhsuzlaşıyor. İnşAllah iyi doktorlarla ebelerle karşılaşırız bu süreçte 🤲🏻

Hmm hayırlısı olsun o zaman canım bende bir ay kullanıcam zaten ama bir ay bile çocuk yapmaya ara vermek biraz beni bunalttı galiba. Bitsede önümüze baksak diye düşünüyorum. 🥲 Bu ay yasmin başladım ateş tavanlarda geziyor, kasık ağrılarım çok hissediliyor. Bu ay sanki olacaktı engel oldu düşüncesi git başımdan. 🙆🏼‍♀️
Onun geleceği vakte hiç bir şey engel olamaz tabiki ☺️

Hmm hayırlısı olsun o zaman canım bende bir ay kullanıcam zaten ama bir ay bile çocuk yapmaya ara vermek biraz beni bunalttı galiba. Bitsede önümüze baksak diye düşünüyorum. 🥲 Bu ay yasmin başladım ateş tavanlarda geziyor, kasık ağrılarım çok hissediliyor. Bu ay sanki olacaktı engel oldu düşüncesi git başımdan. 🙆🏼‍♀️
Herseyde acaba bu ay olacaktı da şöyle yaptığımdan mi olmadı böyle yaptığımdan mi olmadı kafada hep bu düşünceler dimi 😊

Eklentiler

• 6737EF39-BA60-44DB-A5C8-9AB4C84B213D.jpeg
    6737EF39-BA60-44DB-A5C8-9AB4C84B213D.jpeg
    66,6 KB · Görüntüleme: 78
Onun geleceği vakte hiç bir şey engel olamaz tabiki ☺️
Geçen o yüzden sordum yasmini hiç kullanmıyor gibi devam ediyorum. Nasrettin Hoca gibi ya tutarsa 😅😅 ama olursa zarar olurmu oda endişelendiriyor. Doktor sadece adet düzenleme adı altında verdi ya diğer kısmı düşünmek üzüyor beni koruduğu düşüncesi 🙄 herşeyde bir hayır vardır.

sağ ol bebeğim, sen de hiç öyle düşünüp kendine eziyet etme . bazen hepimizin canına tak ediyor ama aslnda yapmamak lazım, her işte bir hayır vardır diyip Allaha bırakmak lazım

Geçen o yüzden sordum yasmini hiç kullanmıyor gibi devam ediyorum. Nasrettin Hoca gibi ya tutarsa 😅😅 ama olursa zarar olurmu oda endişelendiriyor. Doktor sadece adet düzenleme adı altında verdi ya diğer kısmı düşünmek üzüyor beni koruduğu düşüncesi 🙄 herşeyde bir hayır vardır.
Hayırlısı ne ise o olsun İnşAllah ☺️ Bak ben her şeye dikkat ettim çok çok nadir yaşanan bir durum geldi aldı bebeğimi. Biz elimizden geleni yapalım gerisi Allahtan

Herseyde acaba bu ay olacaktı da şöyle yaptığımdan mi olmadı böyle yaptığımdan mi olmadı kafada hep bu düşünceler dimi 😊
Aynen yaa aslında bir salsak herşey daha kolay olacak. Bazen kendime polyanacılık yapıyorum bazen en dipte yaşıyorum. Çok nazlı bebişlerimiz var anaları yedi kafayı farkındalarmı acaba. 😅😅

Hayırlısı ne ise o olsun İnşAllah ☺️ Bak ben her şeye dikkat ettim çok çok nadir yaşanan bir durum geldi aldı bebeğimi. Biz elimizden geleni yapalım gerisi Allahtan
Sanada yasaklıyorum artık gecmısı dusunmenı.hergun aynı paıkolojıdesın kuzum cıkman lazım.cıktıgında hersey cok daha guzel olacak bak gercekten kendınıe hatırlatma lütfen..sonsuza kadar ıcınde kalbınde olacak elbettekı ama düşünmek yok artık ona gore tamammı🙏😘🥰

sağ ol bebeğim, sen de hiç öyle düşünüp kendine eziyet etme . bazen hepimizin canına tak ediyor ama aslnda yapmamak lazım, her işte bir hayır vardır diyip Allaha bırakmak lazım
Doğru diyorsun kuzum herşeyi biz kendi kendimize yapıyoruz. Bir söz var "kimse sana sen kadar zarar veremez" aynen öyle. 🙆🏼‍♀️

Evet canım benim çok doğru diyorsun, gelmesinin de, gecikmesininde, yaşanılan kötü şeylerin de hepsi Allahtan bunu bilsek yeter. Hepimizin hakkında hayırlısı ne ise o olsun. ❤

X