Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben bu hafta çok ruh olarak tükenmişlik yaşıyorum. Buraya da hiç yazmadım bir üzgün bir bitkin hissediyorum çıkmam lazım bu moddan
Hep böyle inişli çıkışlı yaşıyoruz ama insan kendini iyi olmaya zorlamadıkça olamıyor maalesef Sende iyi ve mutlu olduğunu kendine hatırlat sürekli

Aşkım bu ay MFK başlamıştım, onlara danıştım durumu söyledim. Geçen ay da böyle oldum doktora gittim söktürücü verdi napayım dedim. mfk Hoca önermiyormuş söktürücü vs kullanılmasını, kendi haline bırak ürünleri 3 aya tamamla hala regl sorunu olursa o zaman başka çare bakılır dediler. bilmiyorum ya

Hormon testi yaptırdın mı bu aylarda? MFK’ya sonuçlarını atıp sorsan

Mobil uygulamanın doğurganlık için gösterdiği 10 günü sadece 4 gün değerlendirdik. Boşluklu olarak.

Öncesi ve sonrası günlere dikkat etmedim.

5 gün full çok zor ya.
zoraki oldu biraz kandırmacayla eşime dedim bu ay dişini sık bak sadece bu hafta bi de böyle deneyelim olmazsa artık rahat bırakacam öyle öyle oldu

Hormon testi yaptırdın mı bu aylarda? MFK’ya sonuçlarını atıp sorsan
2 ay önce falan yaptırmştm sanırım, kasımda da amh yaptırmştım. İlk ürün alacağımda mfk bana bir iki tane değerimi sordu söyledim ona göre ürün önerdi aşkım, bildiğim kadarıyla kilo vermek dışında bi derdim yoktu. iki farklı doktora gitmiştim, açıkçası değerlerimi çok yorumlamadılar ama sadece kilo ver biraz dediler, ben de o sonucu çıkardım diyebilirim .d

Hep öyle diyorlar zaten. Kilo ver kilo ver. Geçen sene gittiğimde doktorum kilo ver demişti bence gayet iyiydim

3.ayda da devam ederse başka yerden bir doktora mı gitsen?

zoraki oldu biraz kandırmacayla eşime dedim bu ay dişini sık bak sadece bu hafta bi de böyle deneyelim olmazsa artık rahat bırakacam öyle öyle oldu
Bende sabah üzgündüm regl olcam diye eşim üzülme 15 gün parti yaparız diyor hani bıkmıştın hani yumurtladın diyordun dedim. Yumurtan kırılırsa diye öyle dedim diyor benim kafa başka yerde onun ki başka

Hep böyle inişli çıkışlı yaşıyoruz ama insan kendini iyi olmaya zorlamadıkça olamıyor maalesef Sende iyi ve mutlu olduğunu kendine hatırlat sürekli
Hepimiz öyleyiz kuzum ya olmadımı modumuz diüşüyor kabuguna çekilesi geliyor insanın

evet ya yinede moral veriyorlar bize benim en büyük destekçim eşim ve sizsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…