Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öyle tabiki sabredip beklemekten başka çaremiz yok. Rabbim bize de nasip etsin. İçi böyle yanan, isteyen herkese Bu bir sınav biliyorum. Şu anda reglim yakın olduğu için ekstra duygusalım ondan ağır geliyor galiba

Yaptım yine negatif. Modum o kadar düştü ki. Bırakcam artık bir kaç ay. Çok yıpranıyorum
En hayırlı vakitte en sağlıklı ve hayırlı evlatları kucağımıza alacağımıza inanıyorum. Hiç mutsuz olma. Hatta bu stresten uzaklaşmaya çalış, stresli hanımlar bir an önce meditasyona başlarsa güzel olabilir. Biraz kafanızı dağıtın. Şubat ayı bence bollll hamilelik haberlerini alacağımız bir ay olacak inanıyorum

2 gün içinde olmasam mutlaka gidicem normalde düzenli regl olurum 32 günde stresten mi oluyo anlamadımki hiç böyle gecıkmez
stres etkiler canım bazen olur bende mesala 2-3 oynar ama senin 5 gün olmuş o yuzden bi görün derim hem kan testide yaparlar varsa cıkar yoksa da ilaç verir sana en azından regl olursun

senın radevun bugunmuydu yarınmıydı kuzum
Bugün kuzu. 13.30 da dua edin canım inşallah büyümüştür yumurta kist felan olmamıştır 3 gündür aşırı akımtım var jel gibi şeffaf uzayan akımtım ama çatlamadı gitti. Umutmamışsın teşekkür ederim

Bende haftalardır gitmiyordum.kimse gelmesin eltiler duymasın istedik.çok şükür onlar yoktu ama çatkapı komşular geldi. Benim bir şekilde aşmam gerekiyor. Aşamadıkça çıkıyor karşıma. Nasıl yapıcam bilmiyorum konusu her açıldığında ağlamaya başlıyorum konuşamıyorum bile.Boğazım düğümleniyor sesim çıkmıyor. Ah konuşabilsem o anda belki daha kolay olacak

hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz bu dönemde bol bol havuç yeseydin çatlamasına yardımcı olurdu

evet canım ya beraberce gidiyoruz bakalım benimde bat 6 kaldı da hiç bi belirti yok bu ay herkes negatifi gördü bende negatifi görcem gibi sen ne durumdasın
Ben klomen kullandım canım geçen hafta 11mm di bugün yine gidecem büyüdüyse igne verevek büyük ihtimal

bilmiyorum ama bu aralar herkeste bir karamsarlık .. bu ay bende çok umutluydum ama cuma leke geldi bugun yarın beklyorum adeti üzüldüm bi modum düştü yalan değil tabiki hayırlısını istiyoruz her zaman kafamdan atmak için instagramdan hamilelikle iligili takip ettiğim sayfaları sildm ovu testi yapmadm geçen ayda bu ayda yapmıcam zaten mantar sıkıntım var bu ayda onun tedaviisnle geçer herhalde bakalm nasip kısmet

üzülme kuzum yıne olacak sadeec vaktını beklıyor bebegın.istersen bı aktıveteye yazıl nelerı sevıyorsan,üzülme bak oğlunda senı gorup üzülmesin..bı kere olduysa yıne olur uzulme o yuzden.

Amin İnşAllah. Ben stresten uzaklaşmaya çalışıyorum aslında ama bir anda bir şey oluyor çok kötü oluyorum. Başka birisi için çok önemsizdir ama beni çok kötü etkiliyor. Geçecek hepsi İnşAllah

stres etkiler canım bazen olur bende mesala 2-3 oynar ama senin 5 gün olmuş o yuzden bi görün derim hem kan testide yaparlar varsa cıkar yoksa da ilaç verir sana en azından regl olursun
Bi iki gün sakinleşip adaçayı felan içsem sökülür inşallah yoksa gidicem canım bana nasıp olmadı inşallah sana nasip olur Bu ay Allah gönlündeki isteğini gerçekleştirsin

güçlü ol kuzum kimseye zayıf yönünü gösterme konu acılınca oluruna bıraktık nasip kısmet de geciştir

hadi guzel haberler ver kuzum yazarsın.akıntı varsa bu guzel bısey çatlayacak olabılır

Sabredip beklemekten başka çaremiz yok gerçekten Allah isteyen herkese içindede bize bu güzel duyguyu tattırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…