Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O yüzden umutlandım ateşim çok güzel ilerledi bu ay acaba takip yapmasam mı diyorum akışına mı bıraksam olayları bilemiyorum ben de sizleri seviyorum
Kuzjm ben dün tahmin ettim ateşinin düşecgini de inşallah yanılırım diye söylemedim. Çünlü çok stabil ilerliyordu ateşin ufakta olsa iniş çıkışlar olmadı sabit kaldı

Yaptım yine negatif. Modum o kadar düştü ki. Bırakcam artık bir kaç ay. Çok yıpranıyorum
evet gercekten yıpratıcı bır surec evdede tat tuz kalmıyo ınsan ıkı uc gun cıft taraflı mod dusuk gezıyor sınırlı oluyor.ama elımızden bırsey gelmıyor bıtanecıgım.sabretcez Allahım dogru zamanda verecek ınsallah hep dua etcez..bu ay bende ates mates bıseye bakmıcam ama ne zmaandr erteledıgım seyler vardı hamıleysem yapmayım gıtmeyım almayım dedıgım seyler bu ay hepsını yapcam.

evet gercekten yıpratıcı bır surec evdede tat tuz kalmıyo ınsan ıkı uc gun cıft taraflı mod dusuk gezıyor sınırlı oluyor.ama elımızden bırsey gelmıyor bıtanecıgım.sabretcez Allahım dogru zamanda verecek ınsallah hep dua etcez..bu ay bende ates mates bıseye bakmıcam ama ne zmaandr erteledıgım seyler vardı hamıleysem yapmayım gıtmeyım almayım dedıgım seyler bu ay hepsını yapcam.
Bende hiç bir şey yapmıcam. Beklentimi çok yükseltiyor ister istemez. Eşim benim gibi değil o normal yaşıyor ama ben yapamıyorum. Gece gündüz ağlıyorum. Hayat kalitem düştü. Hiç bir şeye odaklanamıyorum. İyiyim sanıyorum ama sadece geçici bir kaç gün iyi oluyorum. Dün yine oğlumun mezarındaydım. Çok özledim çok konuştum çok ağladım. Sabahta yine negatifi görünce çöktüm

Kızlar biz bu ay ilk kez çocuk düşünmeye başladık takvim uygulamasını kullanıyorum dün doğurganlık dönemim gözüküyordu bi kaç gündür gün aşırı değerlendiriyoruz. İlk aydan hamile kalan var mı aranızda acaba?
Canım ben 2022 nisan ayında hamile kalmaya karar verdim ve ilk aydan hamile kalmıştım. Tabi sonrası hüsran düşük yaptım haziranda ama kalanda var kalmayanda. Nasip kısmet hayırlısı olsun hakkında inşallah.

Ben bugün test yaptım dayanamadım 😏😏 sonuç kötü gözüküyor 🥺 5 Ocak çatlatma iğnesi olmuştum regl olma tarihi 27 Ocak gözüküyor. pozitife dönme ihtimali var mı (bence yok gibi 😔)

Eklentiler

• IMG20230116095552.jpg
    IMG20230116095552.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 53
öyle deme canım ya bu ay zaten hemen hemen herkes negatif umudumuzu kaybetmicez hem daha kırmızılarıda görmedin bu ne karamsarlık
Dipte hissediyorum kendimi. Kafam dağılsın diye haftasonu eşimin ailesinin yanına gittik. Şansıma komşular geldi. Onların sürekli acımaları galiba beni bu hale getirdi. Rahatsız olunca kalktım gittim başka odaya eşime söyledim çıktık gittik evden. Anladılar mı bilmiyorum ama çok yoruldum insanlardan acımalarından. Ben normal yaşamaya çalıştıkça sanki aşağı çekmeye çalışıyorlar

Bende hiç bir şey yapmıcam. Beklentimi çok yükseltiyor ister istemez. Eşim benim gibi değil o normal yaşıyor ama ben yapamıyorum. Gece gündüz ağlıyorum. Hayat kalitem düştü. Hiç bir şeye odaklanamıyorum. İyiyim sanıyorum ama sadece geçici bir kaç gün iyi oluyorum. Dün yine oğlumun mezarındaydım. Çok özledim çok konuştum çok ağladım. Sabahta yine negatifi görünce çöktüm
canım üzme kendini herşeyin bi zamanı var sabretmeyi bilecez inan hemen hemen aynı durumdayız belki benim bi kaybım olmadı o konuda senin acını anlıyorum ama bende mesale daha hiç hamileliliği yaşamadım her ay bi umutla bekliyorum sonu hüsran sonra tekrar sar başa oluyor yinede herşey allahtan diyorum üzgün olsakta bekleyip sabredecez

Dipte hissediyorum kendimi. Kafam dağılsın diye haftasonu eşimin ailesinin yanına gittik. Şansıma komşular geldi. Onların sürekli acımaları galiba beni bu hale getirdi. Rahatsız olunca kalktım gittim başka odaya eşime söyledim çıktık gittik evden. Anladılar mı bilmiyorum ama çok yoruldum insanlardan acımalarından. Ben normal yaşamaya çalıştıkça sanki aşağı çekmeye çalışıyorlar
canım öyle ortamlara hiç girme bi süre inan çok etkiliyorlar bizi çık dışarı gezin eşinle farklı bişeyler yapın ben bu hafta sonu mesala eşimle kayınvalidelere gidecektik gitmedik çünkü biliyorum gitsek ilk soruları çocuk olacak gittik dışarda gezdik eve alışveriş yaptık o kadar keyif aldımki resmen bi mutluluk geldi

Ben bugün test yaptım dayanamadım 😏😏 sonuç kötü gözüküyor 🥺 5 Ocak çatlatma iğnesi olmuştum regl olma tarihi 27 Ocak gözüküyor. pozitife dönme ihtimali var mı (bence yok gibi 😔)
Tam beklediğiniz regl gününde testi tekrarlayın Sonradan pozitif çıkabiliyor. 27 ocak tarihine çok var.

X