Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sabah uyanır uyanmaz baktım ateşine. Hakkında hayırlısı olsun inşallah yavrum

Benim ateşim ani yükseldi bugün yine uygulama yumurtluyorsun diyor yine mi yumurtluyorum acaba ondan mı ağrıyor ki

Eklentiler

• A85DEF90-477D-49AE-BA76-6186632C5793.png
    182,1 KB · Görüntüleme: 65
Hayırlısı olsun dediğin gibi vardr vakti Allah en hayırlı şekilde nasip etsin inşallah

Evet cnm yumurtluyorsun, hatta daha yeni yumurtluyorsun gibi yorum yap :) Sen Ovulasyon testi de mi kullanıyorsun ?
Evet teste göre yumurtlama gördüm geçti silikleşti hatta silikleşmedi 3 güne yakın sürdü çatlaması. Ama şimdiki yumurtlama ağrısı gibi değil hiç kaşığım ağrır hissederim ama bunda karnım belim kasığım ağrıyor gaz oluyorum

Ben değilim ama bu ay ilk ayı olup hamile kalan vardı heralde. Benim de ilk ayım

Ateş yumurtlamada daha gerçekçi sonuç verir yani bu akşamı da değerlendir mutlaka :)

anam kımsede bısey dememıs .. hoşçağalın ben gidiyom

Yani yumurtlama oluyorsa ikinci kez diye akıntıma baktım kızlar yumurtlama akıntısı değil beyaz yoğun ve kremdi teste göre yumurtlama olurken baya yumurta akı şeffaf uzayan ya da suluydu. Kreme döndü şimdi ve ağrılarım var ateşim yükseliyor. Ayın 20 alttan ultrason randevum var yaptırmasam mı acaba

Eklentiler

• BD4DD61A-FD3C-4C30-A449-1CA959970CC5.png
    249,2 KB · Görüntüleme: 54
herşeyin hayırlısı canım bu yolda hepimiz beraberiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…