Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın canlarım evet gördüğünüz üzere tam bat günü ateşim aşagıya indi. Üzüldüm mü? Tabi ki her anne olmak isteyen insan gibi üzüldüm. Ama diyorum ki demek ki hala zamanı var. Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur. Her zaman hayırlı zamanda sağlıkla göndersin bebeğimi diyorum hepimiz için. Ama bu yolda çok şey öğrendim. Kendi vücudumu tanıdım özellikle ateşin çok katkısı oldu bana. Mesela bugünkü düşen ateşle muhtemelen leke akıntı şekli ile başlayacak yarın da birden 36.4 filan olup aktif kanamam başlayacak. Süreci ateş sayesinde kestirebildiğim için test yapmama da gerek kalmayacak. Ne yapalım umutlar şubata kaldı. Bu ay da olmazsa doktora artık. Hepinizi seviyorum. @Safransari @savascii @pozitifbiri imagination forever imagination forever @Deepblues Papatyamaviss Papatyamaviss @TASUU bebekheyecani bebekheyecani etiketlemeyi unuttuğum diğer canlarım
kuzucum üzülme sakın senı en ıyı bızler anlarız..aynı yollardan gectıgımız ıcın.ama ates tablon gercekten ınanılmazdı ıncı gıbı.bende şaşırdım dogrusu..senı sevıyoruz..yenı ayda yenı umutlara..

Vok uzulmenı ıstemedıgım ıcın cok olumlu yorum yapmadım kabul ama ates tablosu bende olsa kesın hamıleyım dıye gezınırdım oyuzden bısey cok demedım testte golge de gordum yıne bısey demedım ınsan o kucuk seylere kaptırabılıyor kendını hayıkısı olsun canım kankam benım
Sen bu ara çok yoğundun zaten o yüzden fark ettim bu ay tablom çok enteresan ilerlediği için çok umutlandım özellikle son ana kadar yüksek gitti çok şaşırdım. Bugün birden düşünce lank diye dedim her şey mümkün. Hayırlısı olsun acaba diyorum bu ay hiçbir şeyin takibini yapmasam da akışına mı bıraksam kankam ben de napsam

kuzucum üzülme sakın senı en ıyı bızler anlarız..aynı yollardan gectıgımız ıcın.ama ates tablon gercekten ınanılmazdı ıncı gıbı.bende şaşırdım dogrusu..senı sevıyoruz..yenı ayda yenı umutlara..
O yüzden umutlandım ateşim çok güzel ilerledi bu ay acaba takip yapmasam mı diyorum akışına mı bıraksam olayları bilemiyorum ben de sizleri seviyorum

Sen bu ara çok yoğundun zaten o yüzden fark ettim bu ay tablom çok enteresan ilerlediği için çok umutlandım özellikle son ana kadar yüksek gitti çok şaşırdım. Bugün birden düşünce lank diye dedim her şey mümkün. Hayırlısı olsun acaba diyorum bu ay hiçbir şeyin takibini yapmasam da akışına mı bıraksam kankam ben de napsam
canım regl belirtisi varmı ateşin cokta aşırı düşmemiş yükselme ihtimali olabilir

O yüzden umutlandım ateşim çok güzel ilerledi bu ay acaba takip yapmasam mı diyorum akışına mı bıraksam olayları bilemiyorum ben de sizleri seviyorum
bu ay hayatımızda bı degısıklık yapsak harbıden bak ne ates olcsek ne ovulasyon testı kullansak,akışta kalsak akısına bıraksak ıyı beslensek ortadakı 15 gunu gun asırı degerlendırsek ve sonuca baksak nasıl olur ? :) yaa sana ne dıcem bu ay bı ınosıtol ıceren vıtamın alsana kuzucum ya esınede promen gıbı bıseyler,dr a gıtmeden son kez boyle yapsan olmaz mı

X