Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın canım benim. Yerinde olsam duramaz test yapardım , tabi ama yine de sen bilin guzum ateş çok iyi gidiyor tabii ki, ama çok da gaza getirmek istemiyorum seni

Yaaa belirtin var mı canım önceki gebeliğinle kıyaslama zaten her defasında farklı oluyomş beta.ayy inşallah yarın güzel haberle uyanırız

Koş koş teste iyi sabırlısın vallahi. Ay çok heyecanlı rabbim seni ve hepimizi sevindir inşAllah

2 gün daha bekle bence canım kaset test alsan çıkar zaten 2 gün sonra varsa

Valla canım ateşin çok gğzel devam ediyorda pat diye düşerse adet günü diye bişe demek istemiyorum.sen bilirsin ama birden mi düşüypr yoksa bir iki kademede mi düşüyor. Benimki mesela 36.4 e düşüyor diger günü 36.2 ve adet o gün kesin geliyor

Geçen ay 12. Gün 36.6 ya daha sonra 13. Gün 36.5 e düştü ve lekelerim geldi bir sonraki gün de 36.3 e düştü aktif kanamam başladı. Ondan önceki aylarda adet günü civarı ölçememiştim. Geçen ay böyle oldu ama. Yarın da yüksek çıkarsa kan vereceğim

Hoşgeldin canım alıp götürmediniz bizi buralrdayız işte daha kuzum nasıl gidiyor
Aklımda ve dualarimdasiniz canım inşallah en kısa zamanda nasip olur. İyiyim anne grupları çok sıkıcı sizsiz. Salı günü kalp atımıni duymaya gideceğim biraz ağırdan aldım. Herşey yolunda çok şükür. Arada listenize bakıyorum ilk sayfadaki kimler hamiş falan diye güzel haberler bekliyorum sizlerden

Yaaa belirtin var mı canım önceki gebeliğinle kıyaslama zaten her defasında farklı oluyomş beta.ayy inşallah yarın güzel haberle uyanırız
Hiç belirtim yok canım çok fazla akıntım var iç çamasırı değiştiriyorum sık sık. Ama bu akıntı adet olmadan önce de olabiliyordu net Farklı diyemiyorum.

Koş koş teste iyi sabırlısın vallahi. Ay çok heyecanlı rabbim seni ve hepimizi sevindir inşAllah
Yaptım zaten az önce ama yine net bir şey yok . Gölge görüyor gibiyim ya da görmek istiyorum ondan görüyorum. Yarın da yani bat günü de ateşim yüksek çıkarsa direkt kan vereceğim. İçinizde hiç olmadı mı kızlar kaset test negatif çıkıp kanda pozitif gören? pozitifbiri T TASUU

Canım geçmiş olsun inşallah tez zamanda sağlıklı bir bebisin daha olur. Çok kanaman ağrın var mı?

Yarın da düşmezse bir test yap derim artık güzel haberlerini bekliyor olacağım

Eeee biz niye göremiyoruz testii fnd_50

Aşkım çok umut verıcı ya baska marka bır testle bır tekrar etsen olmazmı

Kuzum döllenmiş yumurta rahime yaklaşık 6 günde tutunuyor ve senin 13.gun olmuş yumurtlayali doğru mu? 10. Günde bile kaset testte çıkıyor 13. Günde seninde çıkar. HCG kanda da çıkar canım.

İnşallah yarında yüksek çıkarda canım umarım hamilesindir bunu canı gönülden diliyorum kuzum allah kalbindeki dileginikabul etsin inşallah aminnn.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…