Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba arkadaşlarım benim batım 20 Ocak
Normalde her ay istisnasız olmam gereken günde olurum ilk defa geçen ay 5 gün geciktim bu sefer oldu dedim negatif çıktı.
Sizce sabah erken gebelik testi yapmalı mıyım ? Eğer hamileysem bunu bir an önce öğrenip eşime haber vermek istiyorum çünkü kendisi yurt dışına çıkacak daha sonra kamerada haber vermek istemiyorum

Ya kızlar Allah rızası için tabloya bakin. Bugün de ateşim yüksek çıktı ve 13. Gün. Yarın bat günüm. Ay çok heyecanlandım. Benim beta hcg nin testlerde görünmeme ihtimali var mıdır? Ya ilk gebeliğimde iki üç gün önce öğrenmiştim bunda farklılık olur mu? Bir ateş bu kadar yüksek kalır mı biraz da olsa inmez mi. Yoksa yarın pat diye mi düşecek ben yarını nasıl bekleyeceğim pozitifbiri Papatyamaviss @Deepblues bebekheyecani savascii Safransari imagination forever elifelif98 hatırlayamadığım diğer canlar.
Pazar pazar uyuyamıyorum

Testin varsa yapar mısın lütfen bekliyorum kuzu

Umutlandırmak istemiyorum ama seni gebe hissediyorum bir kendimi hissedemem zaten amin inşallah sağlıkla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…