Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yani o zaman program 13. gün diye kestiğinde çatlamayı ,, o zaman 12. gün oluyor çatlama di mi
O nun grafiğine de baktım öyleydi 13 ü program kesmiş ama testle 12 olduğunu göstermiş 11 de pozitif 12 de negatif demiş program 13 ü yapmış ama

Merhaba arkadaşlar bana yardımcı olabilirmisiniz düşükten 35 gün sonra regl oldum 10 gün sürdü ve bugün bat 20 ovulasyon testi kullanıyorum on gündür ama yumurtlama göremedim hiç ınnovita mavi test ve sanırım iyi bir test değil bugün serviks denen şeyi farkettim aşağı inmiş ve yumuşamıştı acaba anlamı ne bilen varmı yardımcı olurmusunuz?

kızlarcım doktor sol taraftaki yumurtan çatlayacak demişti büyük ihtimalle ordan çatladı. Yarın regl olacağım ve hala sol tarafımda ağrı batma hissediyorum. Regl zamanı tek taraflı ağrı olması normal mi? Kiste falan dönüşmemiştir dimi

Bence her seferinde öyle olmuyor. Akşam çatlama oluyorsa ertesi güne çizgi çekiyor. Benim geçen ay gündüz çatlama olmuştu aynı güne çekti çizgiyi

Bak sabah etiketle tamam canım benim testinde hazır emin ol bebeğin müjdesine
Ama hiç belirtim yok sıfır yani ya böyle hamile değilim gibi ama yine de insan umutlanıyor ya etiketleyeceğim inşallah ama heyecandan ya da üzüntüden unutursam kızmayın bana

Selam kızlar bir şey sormak istiyorum ayın 4-5inde ovulasyon pik gördüm değerlendirdik bugün akşam sol kasığıma keskin bir sancı girdi 1 dk kadar sürdü geçti sonra yaklaşık 4 saat sonra ilişki oldu yine oraya bir sancı girdi ama keskin değil normal bir sancı sizce ne olabilir çoğu forumda gebelik belirtisi denmiş ama kısa süre olup sonra olmaması ne olabilir?

beyaz akıntı bır numaralı hamıslık belırtısı benden duymus olma ammaa
Ay ciddi misiniz. İlişkiden bu yana 1 hafta geçti ve bugün ilk kez beyaz akıntım geldi benim. Dün de sarımsı bir akıntı gelmişti. Meme uçlarıma dokunamıyorum. Kasık ağrım var. Bu kadar erken belirti oluyor mu? Şu an bir heyecanlandım. BAT ım 24 ocak aslında daha var.

Gebelik olasılığı yüksek görülen haftada 2 günde bir ilişki kesin olmalı mı ?

Değerlendiremedim bir günü. 3 günde olsa olur mu ki

Yaa onu ben de gordumm şoka girdim nasıl doğurdu bu kadar diye, genç de duruyor erkenden başlayınca genç kalmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…