Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı olsun adına çok sevindim canım bize de hayırlısı nasipolsun inşallah benim ağrılı pıhtılı koyu kan gibi sanmıyorum da belki bir umut tutunuyorum aslında sen bize bu ay olmasa da böyle olabileceğini göstermiş oldun aynı regl gibi olup hamile olabileceğini imkansız diyorlar bir de ama ben Rabbime güveniyorum herşey olabilir demekki hep sen aklıma geleceksin belki reglken hamile olabilir miyim diye

Canım merhaba bu jel olayı nedir eski mesajları okuyamadım çok fazlaydı, bilgilendirir misin
Gynoseed diye bir markanin jelini aldim bir kutuda 8 adet var yumurtlama doneminde kullandim iliskiye girmeden 5 dk once vajinanin içine sıkıp daha sonra iliskiye giriyosun benim iliskiden sonra spremler gün boyu akardı bunu kullaninca cok az akti

Spermin daha hızlı yumurtaya ulaşmasını sagliyomus bende ilk defa bu ay kullandim

Evet canim bir kızım var 7 yaşında öyle çok istiyor ki kardeşi olmasını bazen diyor ohooo anne kardeşim gelene kadar ben çok büyük olurum
İnşAllah kısa zamanda nasip olur benim küçük kardeşimle aramda 12 yaş var elimde büyüdü resmen. Çocuklarla oyun oynarken başından ayrılmazdım ya düşerse ya vururlarsa çocuğa diye

Yaa ilk kez duydum bu ay çatlatma iğnesi yapıldı eğer tutmazsa gelecek ay deneyeyim

Benim tablom için söylemişti canım. 2 gün pik üçüncü gün silik oldu ovülasyon. Ateş programı da silik olduğu güne çizgi çekmişti. @Deepblues tecrübelerine ve ateşe bakarak 2.pik günü akşama doğru çatlama olduğunu söyledi. Bende düşününce doğru olduğunu anladım. o akşam çok ağrım olmuştu yarım saat kadar hatta buraya da yazmıştım aşırı ağrım var diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…