Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnstagramda rastgele bir video çıktı karşıma şimdi kadın 19 unda mı ne başlamış 40 bilmem kaça kadar 14 tane çocuğu var, sene sene video çekmiş hepsinin arası ya bir sene ya iki sene teyze yıl aşırı gebelikle geçirmiş ömrünü töbe bismillah :KK70:
Bende gördüm onu yaa hatta altına biri şey yazmış abla hicmi basın ağrıma dı :KK70:

Bur kaç kere bende yaptım 😂😂 top gibi şey ele gelince ne oluyor bide bu gerçek bir şey
Bende elliyorum 3 gündür canım o top gibi olan şey elime hiç degmiyor 😂😂😂bende merak ediyorum ne demek oluyor bu ama ben daha yumurtlamadım 😂
Top gibi şey önce geliyordu elime adete yakın yaptım birbkac kere o gelmedi ama içerisi çok yumuşaktı😂😂😂 o ay hamile olduğumu öğrenmiştim

Valla 8 günün sonunda lekelenmem bitti şükür insallah devam etmez ya şu regliyken şu gibi geçen zaman yumurtlamadan sonra niye geçmiyor bir beklenti içinde olmadığım için mi :KK31: cok degisik ama resmen yumurtlama zamanımda yaşadığım şeyleri yaşıyorum kasik ağrısı bacağıma vuruyo ayaklarim ates gibi yaniyo hafif siskinlikte başladı bunlari hep yumurtlama zamanımda yaşardım vücudum benle oyun oynuyor 😪🤧

Bur kaç kere bende yaptım 😂😂 top gibi şey ele gelince ne oluyor bide bu gerçek bir şey

Top gibi şey önce geliyordu elime adete yakın yaptım birbkac kere o gelmedi ama içerisi çok yumuşaktı😂😂😂 o ay hamile olduğumu öğrenmiştim
Benimde geçen hafta geliyordu canım 3 gündür zorlarsam degiyordu yumuşaktı dedigin gibi ama ben daha yumurtlamadım anlamadım yani

Benimde geçen hafta geliyordu canım 3 gündür zorlarsam degiyordu yumuşaktı dedigin gibi ama ben daha yumurtlamadım

Benimde geçen hafta geliyordu canım 3 gündür zorlarsam degiyordu yumuşaktı dedigin gibi ama ben daha yumurtlamadım
Yumurtlamaya yakında oyle oluyormus bi arkadaşımız yazdı ama gelen şey ne anlamdım sadece burda okuduktan sonra farkettim hamileyken fitil kullanmıştım baya yumuşaktı suan daha sert bi yapida

İnşAllah kısa zamanda nasip olur 🤲🏻💜 benim küçük kardeşimle aramda 12 yaş var elimde büyüdü resmen. Çocuklarla oyun oynarken başından ayrılmazdım ya düşerse ya vururlarsa çocuğa diye 😍
İnşallah canım en yakın zamanda hepimiz hamiş hamiş takılırız😍 kızımda tam o modda tam bi abla olur korur kollar hep diyorum kardeşin olursa sanslı olucak ablası var die☺️

Yumurtlamaya yakında oyle oluyormus bi arkadaşımız yazdı ama gelen şey ne anlamdım sadece burda okuduktan sonra farkettim hamileyken fitil kullanmıştım baya yumuşaktı suan daha sert

Benimde geçen hafta geliyordu canım 3 gündür zorlarsam degiyordu yumuşaktı dedigin gibi ama ben daha yumurtlamadım anlamadım yani
Valla kuzucum tam ne zamanlar yaptım hatırlamıyorum uygulamaya bir etmistim bir bakam bak yumurtlamadan 3 gün önce ben servikal pozisyon yukarıda ve yumuşak diye katdetmisim adetten bir kaç gün sonra bakmisjm bir de aşağıda ve sert

Yumurtlamaya yakında oyle oluyormus bi arkadaşımız yazdı ama gelen şey ne anlamdım sadece burda okuduktan sonra farkettim hamileyken fitil kullanmıştım baya yumuşaktı suan daha sert
Canım o elinize değen şey rahim ağzı büyük ihtimalle. Bende arada parmağımı sokup kontrol ediyorum hatta bu biraz bende huy gibi oldu işte meraktan ama hiç iyi bir şey değil hem vajinanın florasını bozuyoruz hem de belki bebek yerleşme aşamasındayden bizim rahim ağzına dokunmamız zarar verebilir diye düşünüyorum.

Birileri görevi tamamlamıs 😂
Kız eşimde bende çok hastayız ama yinede görevimizi yerine getiriyoruz😅
Alsak

mı ya öf neler deniyoruz hersey yumuk yumuk bebekler için 🤭
Kız valla ben sevdim sperm bildiğin çıkmadı dışarıya işe yararsa herkes alsın herkessss😅😅😅😅
Ya listene bayıldım üşenmeden hazırlayıp çıktısını alıp düzenlemişsin ya maşallah inşallah gebeliğe dönüşür bu listelerin 😍😍
Kız bu kadar uğraşıyoruz ama gelmiyo sıpalar ancak uğraştırıyolar😂 rabbim inşallah hepimize nasip eder ve burdan topluca eylül analarına geçeriz🤲🏻😍

Günaydın aşkolar. Bata 3 gün kala testi gerçekleştirdim. 1 adet laboquick 1 adet t1 t2 olan artımed testinden yaptım. Bence negatif. Hayriş sultan baş sarmaya devam😂 hayırlı sağlıklı bir zamanda olur inşallah 🤲🏻
Not: artık bat a kadar test tekrarlarım😃

Eklentiler

• 5DA318D5-7B64-42B2-AA7B-9143908A5BF5.jpeg
    5DA318D5-7B64-42B2-AA7B-9143908A5BF5.jpeg
    58,6 KB · Görüntüleme: 108
  • 4DEDE2F8-67B5-4096-AD3F-DB351D402890.jpeg
    4DEDE2F8-67B5-4096-AD3F-DB351D402890.jpeg
    78,9 KB · Görüntüleme: 104
Günaydın aşkolar. Bata 3 gün kala testi gerçekleştirdim. 1 adet laboquick 1 adet t1 t2 olan artımed testinden yaptım. Bence negatif. Hayriş sultan baş sarmaya devam😂 hayırlı sağlıklı bir zamanda olur inşallah 🤲🏻
Not: artık bat a kadar test tekrarlarım😃
Hayırlı zamanda versin inşallah en kısa zamanda kuzucum🤲🏼♥️ hiç belli olmaz bakalım regle kadar nolacak😊

X