Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar birşey sormak istiyorum bu geçen hafta kendini elleyenler nerede bende geçen hafta sertlik vardı ama şuan orası yumuşak bomboş yukarıya çıktı regl mi gebelik belirtisimi bilemedim bi seni biliyorum canım @Papatyamaviss 😂
Bende elliyorum 3 gündür canım o top gibi olan şey elime hiç degmiyor 😂😂😂bende merak ediyorum ne demek oluyor bu ama ben daha yumurtlamadım 😂

Kızlar benim reglim 6 7 gu sürüyordu bitti sandim neyse ilişki oldu iliskiden sonra kanamam iyice arttı bunun bu geçirdiğim kimyasalla alakası olabilir mi 8 gün bitti bu gidişle 10 gün regli olucam herhalde 😪
Cnm benim kanamam 2.sinde başladı
10 gün oldu leke leke devam edıyor kimyasalım

Gerci bnım Adetlerımde 10 gun suruyor

Merhaba arkadaşlar bugün hormon testi yaptırdım adetim düzensiz hep gecikmeler yaşıyordum sağlık ocaginda yaptırdım prolaktinim 34 çıktı doktor çok yüksek değil ama yinede bı kadın doğuma git bu gecikme yapar dedi onun dışında herşey normal sizce gitmeme gerek var mı gün geçtikçe yükselen bir hormon mu cevap yazarsanız çok sevinirim
Gitmen gerekiyor kuzum en azından 30un altında olması gerek süt hormonu yüksek olmamalı hamile kalabilmel için ilaçla düşer zaten sıkıntı yapma canım

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    127,7 KB · Görüntüleme: 60
Bittimi peki tamamen lekeler bu ay ovu testi yapacakmisiniz merak ediyorum acaba kimyasaldan sonraki normal adet oluyor ya yumurtlama oluyormu bu ay
Bnde merak ediyorum
Şuan kahverengi leke leke çok az çamasırımı kirletiyor, mesela bugun banyo yaptım 1 saat sonra afedersin çamasırımda leke vardı

Elimde 5 adet ovu testim var
Adetım 15. Gununden ıtıbaren yapıcam her gun Bı tane

Gün aşırı ilişki yapıcam bu ay
Bıdahalı ay famera kullanıyım dıyorum

X