Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar anlamıyorum ben. Dün silikleşti yine pik oldu. Hayır zaten takvimden 1 hafta önce pik oldu benim döngüm 31-32 gün daha erken 14. Gün dün
Bata kaç gün var ? Bir arkadaşta böyle uzun süre pik gördü gebelik testleri negatif çıktı birkaç gün sonra pozitif oldu gebelik testi

Kızlar benim reglim 6 7 gu sürüyordu bitti sandim neyse ilişki oldu iliskiden sonra kanamam iyice arttı bunun bu geçirdiğim kimyasalla alakası olabilir mi 8 gün bitti bu gidişle 10 gün regli olucam herhalde

Çok haklısın canım insan bazen başına gelene üzülüyor ama arkasından gerçekleşecek hayrı bilemiyor. Yine de ağzımızdan çıkan her şeyden sorumluyuz ona göre konuşmak gerekiyor. Zaten nasip olmamış. Hayırlısı olsun İnşAllah

Kızlar benim reglim 6 7 gu sürüyordu bitti sandim neyse ilişki oldu iliskiden sonra kanamam iyice arttı bunun bu geçirdiğim kimyasalla alakası olabilir mi 8 gün bitti bu gidişle 10 gün regli olucam herhalde
Benim de lekelenmem bu şekilde, regl çok uzun sürmedi 3 günde bitti 4. Gün lekelenme şeklindeydi 5. Gün tamam bitti dedim artık bişey yoktu ilişki de oldu ama sonra da lekelenme hiç bitmedi ne zaman silsem pecetede kahverengi lekeler var hiç bu kadar uzamamisti

Bata çok var çünkü sat 29 Aralık ay keşke öyle olsa da bat normalde 30-31 Ocak olmalı belli olmuyor ama yumurtlamaya göre 27 Ocak bat
Bilemedim şimdi ama o arkadaşta 1 hafta kadar pik görmüştü diye hatırlıyorum. Adını hatırlayabilsem etiketliycem

Tikabasa canım sende de uzun süre pik olmuştu dimi? Yanlış hatırladıysam kusura bakma lütfen

Aynen öyle bizler duygusal anneler olacağız sanırım senin bat ne zaman canım

daha da belli sanki dimi
Ya canım ben ilk yaptıgım dakika bile görüyorum ama emin olamıyorum sonra bekledikce daha net oluyor o gördüğüm cizgi sonra kuruma mı diye yıkıyorum hala aynı yerde duruyor sadece kurudukça gördüğüm yer daha net oluyor yıkayınca eski haline dönüyor siliğe dönüyor yani acaba böyle olunca da kuruma olabilir mi

Bilemedim şimdi ama o arkadaşta 1 hafta kadar pik görmüştü diye hatırlıyorum. Adını hatırlayabilsem etiketliycem
Uygulama 4 saatte bir test yap diyor bakalım şimdi ben bakıyım. Benim arkadaşım pcosla hamile kaldı 2 ay testte çıkmamış regl olmuş falan öğrendiğinde 3,5 aylık hamileydi o yüzden Umut ediyor insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…