Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim de lekelenmem bu şekilde, regl çok uzun sürmedi 3 günde bitti 4. Gün lekelenme şeklindeydi 5. Gün tamam bitti dedim artık bişey yoktu ilişki de oldu ama sonra da lekelenme hiç bitmedi ne zaman silsem pecetede kahverengi lekeler var hiç bu kadar uzamamisti 🙄
Sizindemi bu ay kimyasal oldu yoksa regli mi bu sekilde geliyor benim normal kırmızı da geliyor arada sanki hiç bitmeyecek gibi 🤧

Ya canım ben ilk yaptıgım dakika bile görüyorum ama emin olamıyorum sonra bekledikce daha net oluyor o gördüğüm cizgi sonra kuruma mı diye yıkıyorum hala aynı yerde duruyor sadece kurudukça gördüğüm yer daha net oluyor yıkayınca eski haline dönüyor siliğe dönüyor yani acaba böyle olunca da kuruma olabilir mi
Bence yarın kan ver artık ☺️ 12.gün kanda çıkar. Tamamen netleşir ☺️

Resimde görünenden çok az daha belirgin ama regl geçeli 3. Gün bugğn daha belirgin olması gerekmez miydi diye düşünüyorum kan sonucum çıkınca netleşecek artık inşallah🤲🏻🙏🏻
Valla hic belli olmaz o iş canım ben ayın 29 da kan testim 1 di 2 ocakta 30 çıktı 2 gunde bile fark ediyor gec döllenme yaşamış olabilirsin 😊 benimde en son ilişkim pazartesiy di ama benim hesabıma göre carsamba tutmus oluyor insallah sağlıcakla gelsin minik 🌸

18 Aralık bat ☺️ Yarın 10.gün teste başlıyorum.Bir şey belli olmaz daha ama yinede heyecanlıyım ☺️Senin ne zaman?
Valla benim ne batim belli ne satım iste alistim topige bırakamıyorum diyorum ben bi topigi bırakamıyorum millet cocugunu bırakıyor bende bağlanma problemi var her topik geçişlerinde bi öncekini bırakamıyorum alışkanlık oluyor :silah::KK55: kovun beni kızlar burdan ben şubat ayına kaldim 2 şubat bat canım insallah 💕

X