Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah önce sağlık versin .. belki önümüzdeki ay daha hayırlı olacak kim bilebilrki

Bebişim hoş geldin neyse derdin sıkıntın Allah bidaha yaşatmasın gelmiş geçirmiş olsun

yaa masallah kuzummmm Saglıcakla kucağına al inşallah :)

Allah önce sağlık versin .. belki önümüzdeki ay daha hayırlı olacak kim bilebilrki

Bu en güzel yorum oldu. Hayatımda yaşadığım her şey de de böyle oluyor düşününce. Hep en hayırlı zamanda hep en hayırlısı neyse o. Hepimiz için inşallah amin.

Valla ne diyebilirm ki kuzum nasibimizde varsa olur canım allahım istedijten sonra yoktan var eder

24 Yaşındayım :) 10 aydır evliyiz ve bu ay ilk denememiz oldu:) İstanbuldayım yolunuz düşerse bana uğramadan geçmeyin ha :):):)

İnşalalh canım bakalım bakim tek avantajım bana hiç olumsuz konuşmuyor o yüzden seviyorum doktorumu canım birde yani sadece bir tane var 11 mm olan başka yumurta var mı yok mu onuda bilmiyorum varsada zaten 2 tane vardır en fazla onlarda miniktir inşallah pazartesiye güzel hanerler alırım dua edin canlarım

Doktorunuz kim öyle ihtiyaç var kı pozitif doktorlara
Hatta Kadıköy İstanbul taraflarında doktora giden ve memnun olan var mıdır

aşkım selam. ben de galiba haftalardır yokum, mahvolduk ya hastalıktı psikolojik sancılardı derken... Aynen umudumuz önümüzdeki aylara ya ben hala adet olmadım hiç umrumda değil şu an saldım gitti ya

İşte bu azimden istiyoruum . Doktora gittiğimde 71 kiloydum kilo vermem gerektiğini söyledi şuan nerdeyse 80e yakınım boyum 165 ama tutamıyorum kendimi

Maşallah ne çok bebiş bekleyen var Allahım isteyen herkese nasip etsin bu yıl bize çok iyi gelsin

Canım sen test yaptın mı durum ne merak ettim
Ayy deme deme :) bugün bat günü ama gelen giden yok düşünmek istemiyoruuummm :)
Regl düzenlidir benim aslında 34 gün hep ama bu ay psikolojik olarak gecikebilir çok umutlanmak istemesemde aklım hep orda
Yarın da olmazsa perşembe test yapmayı düşünüyorum.

Selam kızlar, benimde bat 18 Ocak bakalım neler olacak,Ekim'de 25 haftalık bebeğimi kaybettim Aralık adetimden sonra doktorum korunma dedi umarım bende güzel haberler alırım ve bu sefer sağ salim kucağıma alırım evladımı.Hepimiz burada güzel haberlerimizi veririz inşallah

İşte bu azimden istiyoruum . Doktora gittiğimde 71 kiloydum kilo vermem gerektiğini söyledi şuan nerdeyse 80e yakınım boyum 165 ama tutamıyorum kendimi

Ben de çok zorlandım ve inan hala zorlanıyorum. En zoru gerçekten ilk 2 hafta. Bak ben şöyle yaptım her şeyi hayatımdan birden çıkartmak yerine kademe kademe iyleştirdim.

Önce gün içinde ne yersem yiyeyim akşam 6 dan sonra hiç bir şey yemedim 1 ay. Vücuduma aşırı iyi geldi aç yatmak. Ayrıca gün içerisinde de istediğimi yiyebiliyor olduğum içn hiç strese girmedim. Gece yatarken sabah kahvaltısının hayaliyle uyuyordum fnjflbglnjb.

İkinci olarak egzersizi hayatıma soktum.

Üçüncü aşama olarak kendimi hazır hissettiğimde ise paketli gıda ve şekeri çıkarttım hayatımdan ve ben tatlısız duramam. Alternatif sağlıklı doğal atıştırmalıklar benim kurtarıcım oldu bu konuda. Özellikle hurma. Mesela diyetisyenler kısıtlıyor ya hani günde 1 hurma diye. Umurumda olmadı benim. paketli bir gıdanın vücuduma verdiği zararı vermez sonuçta dedim ve yeri geldi günde 4-5 hurma yedim en başta. O kadar güzel tatlı isteğini kapatıyor ki anlatamam. Bu süreçte deli gibi tatlı çekti canım. Ne doğum günleri, ne kutlamalar, eşim süprizzzz diyip ee tatlı getirdi, anneme ya da kayıbvalideme gittiğimde zorla tatlı yedirmeye çalıştılar ama yemedim.

Demek istediğim herkesin bünyesi farklı. Diyet diye düşününce işkence gibi geliyor insana. Ancak kendi kendine "istesem yerim, ama bunu yememeyi ben kendi irademle istemiyorum diğer sağlıklı olanı yiyeceğim" dediğinde işin rengi değişiyor.

Hiç bir şey için geç değil unutmayalım. Dünyaya mucize getirebiliyoruz, en büyük acıları çekiyoruz. Aslında sandığımızdan çok daha iradeli ve güçlüyüz kızlar

Bu en güzel yorum oldu. Hayatımda yaşadığım her şey de de böyle oluyor düşününce. Hep en hayırlı zamanda hep en hayırlısı neyse o. Hepimiz için inşallah amin.
Aminn inşallah .. Aynen doğru her konuda aslında bizim içn hep hayırlı olan oluyor böyle dua ettikçede hayırlı olur Allahın izniyle ama işte biz kullar biraz aceleciyiz istegimiz hemen olsun istiyoruz hemen bir telaşa olumsuzluğa kapılıyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…