Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
olsun belkı bu aya özel böyledir kuzucum.hadı ınsallah haftaya kocaman olur yumoş :) ınternetten de bakta dogal gıda olarak yumurta buyutmeye ne ıyı gelıyorsa oyle beslenmeye calıs kuzum bu hafta.içtiğin ilaçlar bosa gıtmesın bu ay inşallah büyür yumoşun

Korkum tekrar kimyasal olmadı doktor iki ay tedaviye ara dedş
İnşallah tekrarlamaz canım ama yaptıra bilirsen baktır kanına burda eşle birlikte bakıyorlar benim tekrarladı için doktor kimyasaldan ziyade normal gebelik diyor ama tam beşinci haftada düşüyor kalp oluşurken ondan kan pırtılaşmasından şüpeleniyor rabbim şifayı buldursun

Alla alla hala büyümemiş mi yani
Kız iyiki gitmişsin o zaman bak doktora , demekki yumurtaların yeterli olgunluğa ulaşamadığı için gebelik olmuyormuş belkide
O ilacın beyaz hapları östrojen ya belki de destekler büyümesini , inşallah öyle olur hadi
Tüp bebek aşamasında bir yerde de sadece beyazları kullandırıyorlardı okumuştum
Şifa olsun canım inşallah

Kızlar sizdede yok düşünmicem artik akışına birakicam diyip sürekli aklınızda gebelik oluyor mu birsuru gebelik testi alıp almamak arasında gidip geliyormusunuz
Olmaz mı daha az önce şimdi test yapsam çok mu erken olur acaba diye düşündüm. İlk idrarla değil diye vazgeçtim. Sanki ilk idrarla yapsam doğru sonuç alıcam daha 7.gündeyim

Bende geldim bekliyorum allah rast getirsin canım alttan daha saglıklı canım korkma korkacak bişe yok
Aslinda korkmuyorum canım yanmıyor biliyorum ama vajinusmus geçmişim var stres yapıyorum böyle panik atak geçiriyorum sanki yavaş yavaş ysnicem gibi ama bakmadi bana alttan karnımdan bakti uyuşmazlık iğnesini yaptirmadigim için kızdı insallah zarar vermez dedi simdi igne yapacaklar

Olmaz mı daha az önce şimdi test yapsam çok mu erken olur acaba diye düşündüm. İlk idrarla değil diye vazgeçtim. Sanki ilk idrarla yapsam doğru sonuç alıcam daha 7.gündeyim
Hahaaa bir ben değilmişim yani bende test flan almicam diyorm sonra bi sepete ekliyorum bi siliyorum zatn adet öncesi 4 5 gu gün leke sonra adet oluyorm bekle diyorum kafada deli sorular

Kızlar sizdede yok düşünmicem artik akışına birakicam diyip sürekli aklınızda gebelik oluyor mu birsuru gebelik testi alıp almamak arasında gidip geliyormusunuz
Ben ya eşime söz verdim almicam dedim reklamlar çıktı karşıma eşime diyorumki bak ben istemiyorum onlar karşıma çıkıyor esim sen bakiyosunda ondan cikiyor bakma cikmaz dedi ama canım cekiyo diyorum

Gelişmiyor işte canım klomen içtigim halde 11 mm küçük dedim hayır dedi senin durumuna göre gayet iyi dedi rezerv düşüklügünden dolayı yani bakalım canım hayırslısı hakkımızda

Gelişmiyor işte canım klomen içtigim halde 11 mm küçük dedim hayır dedi senin durumuna göre gayet iyi dedi rezerv düşüklügünden dolayı yani bakalım canım hayırslısı hakkımızda
Valla kusura bakmasın da rezerv ayrı şey büyüklük küçüklük ya da tembellik falan ayrı şeyler hiç bir şey bilmiyormuşuz okumuyormuşuz araştırmıyomuşuz gibi davrandıklarında sinir oluyorum. Madem öyleymiş sabebi o xaman herkes gibi günde iki tane kullandırtsaymış Olsun canım içini daraltma bakalım o cyclo ilaçla birlikte belki çok daha güzel ve kaliteli gelişir yumurtalar şifa Allah tan hiç bozma moralini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…